"Stworzenie infrastruktury integracyjno – turystycznej w miejscowości Płońsko"
Gmina Przelewice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00287218
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00287218/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-16 12:53
- Lokalizacja
- Przelewice, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9a917e53-da27-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
- Identyfikator
- 8531457363
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00287218 z dnia 2024-04-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Stworzenie infrastruktury integracyjno – turystycznej w miejscowości Płońsko"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Przelewice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685237
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Przelewice
1.5.2.) Miejscowość: Przelewice
1.5.3.) Kod pocztowy: 74-210
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@przelewice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przelewice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przelewice.ezamawiajacy.pl/pn/przelewice/demand/150034/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Płońsku
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Działalność jednostki OSP (bezpieczeństwo)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Stworzenie infrastruktury integracyjno – turystycznej w miejscowości Płońsko"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9a917e53-da27-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00287218
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie współfinansowane jest ze środków poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00230133
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OSP.272.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 380000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje modernizację świetlicy wiejskiej zlokalizowanej na działce nr 165 obręb Płońsko, gmina Przelewice na potrzeby stworzenia infrastruktury turystycznej, obejmującą wykonanie następujące roboty:
1) Modernizacja pokrycia dachowego i istniejącej więźby dachowej:
a) rozbiórka i utylizacja pokrycia dachowego z płyt eternitowych,
b) rozbiórka i utylizacja deskowania, drewnianych elementów więźby dachowej
c) montaż systemu stalowych płatwi
d) montaż dachowych płyt warstwowych z wypełnieniem z pianką typu PIR
e) montaż obróbek blacharskich, rynien i rur spustowych
2) Roboty w zakresie modernizacji ścian, tynków i podłóg
a) roboty murarskie i murowe,
b) tynkowanie,
c) wykonanie posadzek i podłóg,
d) instalowanie drzwi,
e) roboty malarskie,
f) roboty izolacyjne
3) Roboty w zakresie modernizacji instalacji elektrycznej:
a) montaż instalacji oświetleniowej
b) montaż instalacji wtyczkowej
c) montaż systemu elektrycznego ogrzewania podłogowego
4) Roboty w zakresie modernizacji wentylacji
a) Montaż systemu instalacji wentylacji mechanicznej
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45410000-4 - Tynkowanie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45442100-8 - Roboty malarskie
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 380000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 525659,52 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 380000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Witold Starzyński Zakład Handlowo-Usługowy STARDACH
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8531008889
7.3.3) Ulica: Przelewice 104
7.3.4) Miejscowość: Przelewice
7.3.5) Kod pocztowy: 74-210
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 380000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 95 dni
| 2024-04-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |