„Remont kuchni w budynku głównym w Domu Pomocy Społecznej w Nowej Rudzie’’.

Dom Pomocy Spłecznej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00287579
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00287579/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-04-16 14:02
Lokalizacja
Nowa Ruda, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-40d6be24-cf12-11ee-a3b5-e25d731b0da9
Identyfikator
8851232430
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty instalacyjne w budynkachRoboty budowlane w zakresie domów opieki społecznejRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie wentylacji

Wykonawcy

1 przyznane

EDYTA CEDAGłuszyca, PL · lot 0
250 456,04 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00287579 z dnia 2024-04-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont kuchni w budynku głównym w Domu Pomocy Społecznej w Nowej Rudzie’’.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Pomocy Spłecznej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000560408

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Parkowa 20

1.5.2.) Miejscowość: Nowa Ruda

1.5.3.) Kod pocztowy: 57-402

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.) Numer telefonu: 74 872 30 28, 872 30 41,

1.5.8.) Numer faksu: 74 872 30 66

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@dps.nowaruda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: dps.nowaruda.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-40d6be24-cf12-11ee-a3b5-e25d731b0da9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


działalność w ramach DPS

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont kuchni w budynku głównym w Domu Pomocy Społecznej w Nowej Rudzie’’.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-40d6be24-cf12-11ee-a3b5-e25d731b0da9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00287579

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00208845

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 234787,04 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont kuchni w budynku głównym w Domu Pomocy Społecznej w Nowej Rudzie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja techniczna - przedmiar robót – załącznik nr 7, stanowiący załącznik do SWZ. Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana jako najkorzystniejsza, zobowiązany będzie przedłożyć kosztorys ofertowy (jeżeli nie załączy ich do oferty), polisę ubezpieczeniową oraz harmonogram robót, zgodnie z zapisami projektu umowy, najpóźniej do dnia podpisania umowy z Zamawiającym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45215210-2 - Roboty budowlane w zakresie domów opieki społecznej

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 234000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 250456,04 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 250456,04 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU Edyta CEDA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8851490824

7.3.3) Ulica: Łukasiewicza 18A

7.3.4) Miejscowość: Głuszyca

7.3.5) Kod pocztowy: 58-340

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 250456,04 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

okres gwarancji 48 m-cy.
2024-04-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane