„Wykonanie remontów w obiektach sportowych i basenowych Chrobry Głogów S.A.”
Chrobry Głogów S.A.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00287780
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00287780/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-16 14:41
- Lokalizacja
- Głogów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5b258530-dae7-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
- Identyfikator
- 6932061552
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00287780 z dnia 2024-04-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wykonanie remontów w obiektach sportowych i basenowych Chrobry Głogów S.A.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Chrobry Głogów S.A.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020094600
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rudnowska 17B
1.5.2.) Miejscowość: Głogów
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-200
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@chrobry-glogow.p
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chrobry-glogow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5b258530-dae7-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Chrobry Głogów S.A.
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
sportowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wykonanie remontów w obiektach sportowych i basenowych Chrobry Głogów S.A.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b258530-dae7-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00287780
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00231775
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-1/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ZADANIE 1 – Wykonanie remontu w obiekcie sportowym Chrobry Głogów S.A.:
ETAP I - Remont części tarasów hali widowiskowej
- rozebranie posadzek z płytek ceramicznych na tarasie, na pow. ok. 225,00 m2 oraz rozebranie cokolików z płytek ceramicznych na długości ok. 20mb.
- rozebranie warstw podposadzkowych cementowych z pow. ok. 225,00 m2 oraz usunięcie izolacji poziomej z 2 warstw papy z pow. ok. 225 m2,
- wywóz materiałów rozbiórkowych na wysypisko wraz z utylizacją ,
- wyrównanie podłoża na stropie tarasu z wykonaniem izolacji przeciwwilgociowej z papy termozgrzewalnej np. Izolmat G-400 lub klasy równoważnej z wywinięciem na ściany na pow. ok. 225 m2 na zagruntowanym podłożu np. dysperbitem,
- wykonanie izolacji termicznej ze styropianu typu podłoga,
- wykonanie posadzki betonowej gr. 8 cm do 12 cm z betonu B-20 zbrojonej siatką o oczkach 10x10cm z prętów fi 4mm na pow. ok. 225 m2,
- zagruntowanie wszystkich powierzchni przed ułożeniem nowych warstw na pow. ok. 225 m2
- wykonanie izolacji przeciwwilgociowej w systemie Remmers lub innym równoważnym na zgruntowanym dwukrotnie podłożu – ok. 225 m2,
- ułożenie posadzki z płytek gresowych max gr. 1cm antypoślizgowych na pow. remontowanego zakresu,
Zakres powierzchni tarasów do wymiany zgodnie z Zał. Nr 10 do SWZ .
Charakterystyka listwy dylatacyjnej ,spełniającej wymagania Zamawiającego zgodnie z Zał. Nr 10 do SWZ.
ETAP II – remont wejścia do hali widowiskowej
- skucie istniejących płytek gresowych,
- skucie nierówności podłoża betonowego,
- przygotowanie podłoża betonowego,
- gruntownie podłoża betonowego,
- ułożenie nowych płytek podłogowych- płytki antypoślizgowe r11 lub r12 z atestem do stosowania na zewnątrz,
- demontaż stolarki drzwiowej aluminiowej,
- montaż nowej stolarki drzwiowej aluminiowej o współczynniku przenikania ciepła 1,0 W/(m²·K),
- odtworzenie ościeży drzwiowych i odmalowanie,
ZADANIE 2 – Wykonanie remontu w obiekcie basenowym Chrobry Głogów S.A.:
ETAP I – Malowanie konstrukcji stalowej budynku pływalni krytej
- czyszczenie przez szczotkowanie ręczne do trzeciego stopnia czystości konstrukcji pełnościennych stalowych - robota z drabin lub rusztowań przestawnych - robota w pasach ochronnych,
- odtłuszczanie konstrukcji pełnościennych stalowych,
- malowanie pędzlem farbami do gruntowania chlorokauczukowymi konstrukcji pełnościennych stalowych,
- malowanie pędzlem emaliami chlorokauczukowymi konstrukcji pełnościennych stalowych,
ETAP II – Remont natrysków pływalni krytej
- wykonanie ścianek szczelnych dla zabezpieczenia przed wydostawaniem się pyłu i kurzu na halę basenową,
- posadzek i ścian z płytek ceramicznych na pow. ok. 309 m2,
- skucie nierówności betonu przy głębokości skucia do 1 cm na ścianach lub podłogach ok 309 m2,
- przygotowanie podłoża pod wykonanie okładzin ściennych- naprawa podłoża przez szpachlowanie – warstwy zaprawy o grubości 3 mm ok 220 m2,
- przygotowanie podłoża pod wykonanie okładzin podłogowych- naprawa podłoża przez szpachlowanie – warstwy zaprawy o grubości 3 mm ok 80 m2,
- wymiana sufitów podwieszanych ok 80 m2,
- malowanie ścian farbami lateksowymi,
- wykonanie hydroizolacji na ścianach i posadzkach ok 309 m2,
- wykonanie okładzin ściennych i podłogowych zgodnie z wizualizacją,
- wymiana armatury sanitarnej ,
- wymiana urządzeń elektrycznych ,
- uszczelnienie przelewów basenowych.
Szczegółowy opis i zakres wykonania przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa opracowana przez firmę KAMBUD w skład której wchodzi STWiORB oraz przedmiary robót, które są załącznikami do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45432112-2 - Kładzenie nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 936413,13 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 992763,30 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 936413,13 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SOBOTA sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6932103977
7.3.3) Ulica: Elektryczna 7a
7.3.4) Miejscowość: Głogów
7.3.5) Kod pocztowy: 67-200
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 936413,13 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-08-31| 2024-04-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |