Zakup i dostawa różnych nasion w 2024 roku
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Rolniczy Zakład Doświadczalny im. prof. Adama Skoczylasa w Żelaznej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00287814
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-04-16 14:51
- Lokalizacja
- Dębowa Góra, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5250007425
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Nasiona
Wykonawcy
29 przyznanych
"PROCAM POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
19 110 PLN"PROCAM POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
5537 PLN"PROCAM POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
6125 PLN"PROCAM POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
5439 PLNOSADKOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBierutów, PL
1988 PLNOSADKOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBierutów, PL
4473 PLNJAKUB GUŁAŚKrasnystaw, PL
11 760 PLNOSADKOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBierutów, PL
6695 PLNFDS PASZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRybno, PL
15 372 PLNFDS PASZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRybno, PL
13 986 PLNFDS PASZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRybno, PL
13 986 PLNSYLWIA ROKICKAStary Drzewicz, PL
5130 PLNSYLWIA ROKICKAStary Drzewicz, PL
5130 PLN'AGROSIMEX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBłedów, PL
10 680 PLN'AGROSIMEX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBłedów, PL
10 740 PLNJAKUB GUŁAŚKrasnystaw, PL
10 160 PLNAMPOL - MEROL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWąbrzeźno, PL
4980 PLNJAKUB GUŁAŚKrasnystaw, PL
19 800 PLNFARMSAAT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKawęczyn, PL
2522,25 PLNFARMSAAT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKawęczyn, PL
2522,25 PLNFLORIMEX H. PALUCH, M. HEREĆ SPÓŁKA JAWNALublin, PL
6478,38 PLNFLORIMEX H. PALUCH, M. HEREĆ SPÓŁKA JAWNALublin, PL
5339,2 PLNFLORIMEX H. PALUCH, M. HEREĆ SPÓŁKA JAWNALublin, PL
3034,58 PLNURSZULA LIPNIEWSKAMotycz, PL
49 600 PLNFLORIMEX H. PALUCH, M. HEREĆ SPÓŁKA JAWNALublin, PL
22 157,2 PLNFLORIMEX H. PALUCH, M. HEREĆ SPÓŁKA JAWNALublin, PL
25 469,2 PLNFLORIMEX H. PALUCH, M. HEREĆ SPÓŁKA JAWNALublin, PL
18 495 PLNFLORIMEX H. PALUCH, M. HEREĆ SPÓŁKA JAWNALublin, PL
62 994 PLNFLORIMEX H. PALUCH, M. HEREĆ SPÓŁKA JAWNALublin, PL
2624,75 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.