Przebudowa (modernizacja) drogi ul. Cieślarów

Gmina Wisła

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00288070
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00288070/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-04-17 07:34
Lokalizacja
Wisła, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bc989aac-db9d-11ee-8305-7e4937eb936d
Identyfikator
5482405659
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy drógRoboty odwadniające i nawierzchnioweRoboty rozbiórkowe

Wykonawcy

1 przyznane

DROGRÓD Szymon Tetla, , cena 662.787,47 PLNĆwiklice, PL · lot 0
662 787,47 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00288070 z dnia 2024-04-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa (modernizacja) drogi ul. Cieślarów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wisła

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182367

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac B. Hoffa 3

1.5.2.) Miejscowość: Wisła

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-460

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.wisla.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.wisla.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bc989aac-db9d-11ee-8305-7e4937eb936d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa (modernizacja) drogi ul. Cieślarów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bc989aac-db9d-11ee-8305-7e4937eb936d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00288070

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00027543/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja dróg gminnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00234912

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGŚ.271.2.2024.JP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 693962,67 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

rozebranie krawężników drogowych, rozebranie ław z kruszywa łamanego po krawężnikami, rozebranie nawierzchni z mas mineralno-asfaltowych na zjazdach, rozebranie podbudowy z kruszywa łamanego na zjazdach, rozebranie nawierzchni chodnika z kostki brukowej betonowej, frezowanie istniejącej nawierzchni bitumicznej, wywiezienie gruzu z rozebranych elementów, ułożenie krawężników drogowych, obniżenie krawężników, wyrównanie podbudowy na zjazdach, skropienie nawierzchni bitumicznej emulsją asfaltową na gorąco przed ułożeniem warstwy wiążącej , ułożenie warstwy wiążącej, skropienie warstwy wiążącej emulsją asfaltową na gorąco, ułożenie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno-asfaltowej, rozebranie i ponowne ułożenie trylinki na parkingu za krawężnikiem, rozebranie i ponowne ułożenie chodnika z kostki brukowej betonowej, obsypanie pobocza korą asfaltową wraz z powierzchniowym utrwaleniem kory emulsją asfaltową oraz grysami kamiennymi, obsypanie krawężników, wykonanie wykopu pod pod studzienki ściekowe uliczne oraz pod kanalizację deszczową, wykonanie studzienek ulicznych, zamontowanie kraty żeliwnej, wykonanie kanalizację deszczową, wymiana zniszczonych i popękanych ścieków betonowych, regulacja pionowa włazów kanałowych i zaworów do wysokości wykonanej nawierzchni, oczyszczenie korytek ściekowych betonowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 662787,47 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 881334,05 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 662787,47 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROGRÓD Szymon Tetla, , cena 662.787,47 PLN

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276291970

7.3.3) Ulica: ul. Męczenników Oświęcimskich, nr 37A

7.3.4) Miejscowość: Ćwiklice

7.3.5) Kod pocztowy: 43-229

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 662787,47 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2024-04-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane