„Wykonanie napraw i remontów dróg wojewódzkich i powiatowych w ramach realizacji zadań bieżącego utrzymania sieci drogowej obejmującej obszar działania PZD w Myszkowie w sezonie 2024”
Powiatowy Zarząd Dróg w Myszkowie z/s w Żarkach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00288171
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00288171/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-17 08:29
- Lokalizacja
- Żarki, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a4922afa-db85-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
- Identyfikator
- 5771746272
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00288171 z dnia 2024-04-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wykonanie napraw i remontów dróg wojewódzkich i powiatowych w ramach realizacji zadań bieżącego utrzymania sieci drogowej obejmującej obszar działania PZD w Myszkowie w sezonie 2024”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Myszkowie z/s w Żarkach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151405866
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Myszkowska, 59
1.5.2.) Miejscowość: Żarki
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-310
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.7.) Numer telefonu: 343148304
1.5.8.) Numer faksu: 343148304
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pzd.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzd.myszkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/pzdmyszkow/public/postepowanie?postepowanie=634946521.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka organizacyjna administracji samorządowej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wykonanie napraw i remontów dróg wojewódzkich i powiatowych w ramach realizacji zadań bieżącego utrzymania sieci drogowej obejmującej obszar działania PZD w Myszkowie w sezonie 2024”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a4922afa-db85-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00288171
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00035026/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 „Wykonanie napraw i remontów dróg wojewódzkich i powiatowych w ramach realizacji zadań bieżącego utrzymania sieci drogowej obejmującej obszar działania PZD w Myszkowie w sezonie 2024“
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00232543
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD/3/332/DW/SD/2024; PZD/6/342/DP/SD/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1508509,30 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje następujące asortymenty robót i przewidywany zakres poszczególnych asortymentów robót do wykonania:ZADANIE 1 – Naprawa nawierzchni bitumicznych dróg wojewódzkich i powiatowych wykonywana metodą remontu cząstkowego z mechanicznym obcięciem krawędzi w całkowitej szacunkowej ilości do 550 t,
z przewidywanym podziałem określonym na poziomie:
- do 350 t mieszanki mineralno-bitumicznej z przeznaczeniem do wbudowania w ciągu dróg wojewódzkich,
- do 200 t mieszanki mineralno-bitumicznej z przeznaczeniem do wbudowania w ciągu dróg powiatowych.
Technologia wykonania remontu cząstkowego określonego w ramach Zadania Nr 1 obejmuje:
1) Wycięcie uszkodzonych miejsc nawierzchni z nadaniem regularnych kształtów, np. prostokąta, kwadratu.
2) Oczyszczenie uszkodzonych miejsc z usunięciem rumoszu na pryzmę.
3) Ogrzanie bitumu i skropienie dna i boków uszkodzonego miejsca.
4) Rozścielenie mieszanki mineralno-bitumicznej na gorąco w jednej lub dwóch warstwach w zależności od głębokości uszkodzenia.
5) Zagęszczenie poszczególnych warstw ułożonej mieszanki.
6) Szczelne zalanie i przesmarowanie krawędzi łaty emulsją asfaltową wraz z ewentualnym przesypaniem krawędzi materiałem sypkim /piaskiem/.
7) Uprzątnięcie rumoszu ze starej nawierzchni i uporządkowanie terenu robót.
ponadto zakres robót dla Zadania nr 1 obejmuje:
1) regulację pionową studzienek dla urządzeń podziemnych - kratki ściekowe uliczne oraz włazy kanałowe - z opcją wymiany elementu na nowy;
2) wypełnienie szczelin, pęknięć, spoin i szwów technologicznych asfaltową masą zalewową na gorąco;
3) poprawa odwodnienia nawierzchni dróg poprzez zabudowę dodatkowych kratek ściekowych ulicznych wraz z przykanalikami.
Szczegółową technologię i wymogi wykonania powyższych robót realizowanych w ramach Zadania Nr 1 przedstawia przedmiar robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
4.5.5.) Wartość części: 884450,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje następujące asortymenty robót i przewidywany zakres poszczególnych asortymentów robót do wykonania:ZADANIE 2 - Remont nawierzchni drogi wojewódzkiej nr 789 w miejscowości Myszków (Nowa Wieś)
Zakres przedmiotu dla Zadania nr 2 obejmuje min. wykonanie:
- robót rozbiórkowych związanych z frezowaniem istniejącej nawierzchni bitumicznej wraz z transportem materiału z rozbiórki;
- ułożenie nowych nawierzchni bitumicznych (w-wy wiążącej i ścieralnej) z mieszanek mineralno-bitumicznych na całej szerokości jezdni;
- ścinanie i uzupełnienie poboczy drogi i zjazdów, obustronnie na odcinku roboczym;
- odtworzenie oznakowania poziomego drogi.
Szczegółową technologię i wymogi wykonania powyższych robót realizowanych w ramach Zadania Nr 2 przedstawia przedmiar robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
4.5.5.) Wartość części: 624059,30 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 942787,62 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1198967,84 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 942787,62 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „LARIX” Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5751839378
7.3.3) Ulica: Klonowa 11
7.3.4) Miejscowość: Lubliniec
7.3.5) Kod pocztowy: 42-700
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 942787,62 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-06-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 616900,61 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 706488,67 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 616900,61 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.U.H. „DOMAX” Arkadiusz Mika
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5751383487
7.3.3) Ulica: Grabińska 8
7.3.4) Miejscowość: Boronów
7.3.5) Kod pocztowy: 42-283
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 616900,61 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-06-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-04-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |