Budowa chodnika przy drodze powiatowej Nr 3247L DK 17 - Pniówek - Suchowola - Maciejówka w m. Pniówek
Zarząd Dróg Powiatowych w Zamościu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00288257
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00288257/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-17 08:53
- Lokalizacja
- Zamość, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e35ed715-f703-11ee-b016-82aaee56c84c
- Identyfikator
- 9222297927
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00288257 z dnia 2024-04-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa chodnika przy drodze powiatowej Nr 3247L DK 17 - Pniówek - Suchowola - Maciejówka w m. Pniówek
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Zamościu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950371749
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szczebrzeska 69
1.5.2.) Miejscowość: Zamość
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-400
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 84 639 63 32
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@zdp.zamosc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zdp.zamosc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e35ed715-f703-11ee-b016-82aaee56c84c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
ZDP jako jednostka organizacyjna powiatu wykonuje zadania zarządcy dróg powiatowych w granicach administracyjnych Powiatu Zamojskiego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa chodnika przy drodze powiatowej Nr 3247L DK 17 - Pniówek - Suchowola - Maciejówka w m. Pniówek2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e35ed715-f703-11ee-b016-82aaee56c84c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00288257
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00039136/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa chodnika przy drodze powiatowej Nr 3247L DK 17 - Pniówek - Suchowola - Maciejówka w m. Pniówek
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00278218
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TT.III.3430/7/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa chodnika przy drodze powiatowej Nr 3247L DK 17 - Pniówek - Suchowola - Maciejówka w m. Pniówek.
Podstawowy zakres robót:
- roboty przygotowawcze
- wykonanie podbudowy
- ustawienie krawężników i obrzeży
- nawierzchnia z kostki brukowej betonowej
- wykonanie zjazdów z kostki brukowej betonowej
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.| 2024-04-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |