Remont z przebudową dachu i termomodernizacją poddasza budynku 1F w Dolnośląskim Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze

Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00288260
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00288260/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-04-17 08:56
Lokalizacja
Kamienna Góra, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-604e00a4-ec1f-11ee-9c02-ce2b643d361d
Identyfikator
6141530335
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyOchrona odgromowaRoboty izolacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00288260 z dnia 2024-04-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont z przebudową dachu i termomodernizacją poddasza budynku 1F w Dolnośląskim Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 231139207

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Janusza Korczaka 1

1.5.2.) Miejscowość: Kamienna Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-400

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@dcro.org.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dcro.org.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/906313

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont z przebudową dachu i termomodernizacją poddasza budynku 1F w Dolnośląskim Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-604e00a4-ec1f-11ee-9c02-ce2b643d361d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00288260

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00262209

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DI-Z.26.13.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie i termomodernizacji dachu budynku przy ul. J. Korczaka 1F w Dolnośląskim Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze. Zakres prac obejmuje:
1) roboty rozbiórkowe,
2) remont i wzmocnienie uszkodzonej lokalnie konstrukcji drewnianej dachu oraz konstrukcji stropów poddasza więźby dachowej i stropów wraz z dociepleniem,
3) wykonanie impregnacji zabezpieczającej,
4) wymianę pokrycia dachowego z blachy płaskiej na pokrycie z dachówki karpiówki,
5) docieplenie stropów poddasza, skosów dachowych nad lokalami mieszkalnymi oraz ścian poddasza,
6) wykonanie obróbek blacharskich,
7) wymianę rur spustowych, rynien, wyłazów kominiarskich, naświetli, ław kominiarskich oraz instalacji odgromowej,
8) odtworzenie naświetli typu „wole oko”,
9) montaż rozbijaczy śniegu,
10) przemurowanie kominów,
11) wymianę istniejących przewodów wentylacyjnych w przestrzeni poddasza z wyprowadzeniem wywiewek ponad dach wraz z montażem ceramicznych nasad wentylacyjnych w połaci dachu,
12) czyszczenie i konserwację elementów drewnianych ścianek szczytowych, podbić okapów,
13) uzupełnienie tynków wewnętrznych,
14) wykonanie instalacji odgromowej oraz oświetlenia poddasza,
15) wykonanie pomiarów instalacji elektrycznej i odgromowej,
16) demontaż i ponowny montaż syreny alarmowej systemu ostrzegania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45312310-3 - Ochrona odgromowa

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z przywołanym przepisem, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli jest ono obarczone niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Wada skutkująca unieważnieniem niniejszego postępowania związana jest z koniecznością ponownego podjęcia przez Sejmik Województwa Dolnośląskiego uchwały o przyznaniu dotacji dla ww. projektu (zadania), ze względu na nieważność dotychczasowej uchwały, w oparciu o którą Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji i Ortopedii wszczęło postępowanie.
2024-04-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane