Modernizacja budynku o nr ewidencyjnym 289 w miejscowości Osiek
Gmina Oława
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00288272
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00288272/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-17 08:57
- Lokalizacja
- Oława, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fb020f0e-dc7e-11ee-8305-7e4937eb936d
- Identyfikator
- 9121715754
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00288272 z dnia 2024-04-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku o nr ewidencyjnym 289 w miejscowości Osiek
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Oława
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934868
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. M. J. Piłsudskiego 28
1.5.2.) Miejscowość: Oława
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-200
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@gminaolawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.gminaolawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/8980791.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku o nr ewidencyjnym 289 w miejscowości Osiek2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb020f0e-dc7e-11ee-8305-7e4937eb936d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00288272
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00053196/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja budynku o numerze ewidencyjnym 289 w miejscowości Osiek
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00247159
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.271.12.2024.ZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji budynku o nr ewid. 289 w miejscowości Osiek.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
• Zamawiający na sfinansowanie zamówienia przeznaczył kwotę: 429 291,14 zł brutto;• do terminu składania ofert (tj. 11.04.2024 r. do godziny 9:00) złożono następujące oferty:
KRZYSZTOF STRĘG PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO WYTWÓRCZO USŁUGOWE „REM-BUD”, ul. Odrzańska 48A, 46-090 Rybna, cena oferty: 605 199,51 zł – oferta przewyższa kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia;
• Zamawiający unieważnia postępowanie, gdyż nie ma możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do wartości oferty z najniższą ceną.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 605199,51 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 605199,51 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-04-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |