Przebudowa drogi do nr 47a-47c w miejscowości Chojno

Gmina Pakosław

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00288424
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00288424/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-04-17 09:33
Lokalizacja
Pakosław, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aaa4e0c9-ca5f-11ee-a84d-d63fc4d19e65
Identyfikator
6991871092
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaInstalowanie znaków drogowych

Wykonawcy

1 przyznane

SKM DRÓG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSłupia Kapitulna, Rawicz, PL · lot 0
290 492,49 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00288424 z dnia 2024-04-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi do nr 47a-47c w miejscowości Chojno

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pakosław

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050758

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kolejowa 2

1.5.2.) Miejscowość: Pakosław

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-920

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.7.) Numer telefonu: 655478332

1.5.8.) Numer faksu: 655478332

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pakoslaw@pakoslaw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.pakoslaw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pakoslaw.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi do nr 47a-47c w miejscowości Chojno

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aaa4e0c9-ca5f-11ee-a84d-d63fc4d19e65

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00288424

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00024168/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa drogi do nr 47a - 47c w miejscowości Chojno

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Operacje typu „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych”, poddziałanie „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” objęte Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00103861

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGRB.271.3.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 236172,76 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa istniejącej gruntowej drogi gminnej zlokalizowanej na działkach ewidencyjnych nr 94 oraz 350 obręb Chojno, na długości 148,78 m, łącznie ze zjazdem z drogi powiatowej nr 5484P. W ramach inwestycji przewiduje się utwardzenie jezdni o szerokości 4,00 m nawierzchnią z kostki betonowej, koloru szarego o grubości 8 cm, na podsypce cementowo-piaskowej / miał kamienny grubości 3-5 cm oraz na podbudowie zasadniczej z chudego betonu klasy C8/10 o grubości 30 cm. Jezdnia zostanie ograniczona opornikiem betonowym o wymiarach 12x25 cm na ławie betonowej z oporem z betonu klasy C12/15. Odwodnienie odbywać się będzie powierzchniowo, poprzez nadane normatywne spadki poprzeczne i podłużne, dzięki którym woda zostanie odprowadzona poprzez projektowany ściek czterorzędowy usytuowany po środku jezdni oraz wypusty i przykanaliki do istniejącej sieci kanalizacji deszczowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 290492,49 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 295191,85 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 290492,49 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SKM DRÓG Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6991965315

7.3.3) Ulica: ul. Lazurowa 44

7.3.4) Miejscowość: Słupia Kapitulna

7.3.5) Kod pocztowy: 63-900

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 290492,49 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-09-16

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Brak.
2024-04-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane