Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego dla SP ZZOZ w Kozienicach
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W KOZIENICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00288601
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-04-17 10:08
- Lokalizacja
- Kozienice, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8121645639
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Łóżka szpitalneUrządzenia medyczne
Wykonawcy
4 przyznane
FAMED ŻYWIEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŻywiec, PL
371 831,04 PLNFAMED ŻYWIEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŻywiec, PL
371 831,04 PLNFRESENIUS MEDICAL CARE POLSKA - SPÓŁKA AKCYJNAPoznań, PL
116 100 PLNeMtiM Marek MazurkiewiczZabrze, PL
11 880 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.