Zagospodarowanie oświetlenia płyty boiska na terenie stadionu sportowego Blachownia w Kędzierzynie-Koźlu
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00289300
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00289300/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-17 12:30
- Lokalizacja
- Kędzierzyn-Koźle, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-45cbb2e6-df96-11ee-a01e-f641a8763d5f
- Identyfikator
- 7491954792
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00289300 z dnia 2024-04-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie oświetlenia płyty boiska na terenie stadionu sportowego
Blachownia w Kędzierzynie-Koźlu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 532437162
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 29
1.5.2.) Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle
1.5.3.) Kod pocztowy: 47-220
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mosirkk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mosirkk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-45cbb2e6-df96-11ee-a01e-f641a8763d5f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie oświetlenia płyty boiska na terenie stadionu sportowegoBlachownia w Kędzierzynie-Koźlu
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-45cbb2e6-df96-11ee-a01e-f641a8763d5f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00289300
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00083418/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Zagospodarowanie oświetlenia płyty boiska na terenie stadionu sportowego Blachownia w Kędzierzynie-Koźlu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00239141
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MOSiR.051.01.01.01.2024.D
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie robót budowlanych polegających na wykonaniu sieci uzbrojenia terenu (w postaci ziemnej linii kablowej) oraz montażu urządzeń budowlanych (w postaci prefabrykowanych słupów oświetlenia zewnętrznego), zgodnie z dokumentacją projektową, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiące załącznik Nr 5 do SWZ oraz przedmiarem robót stanowiącym załącznik Nr 4 do SWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje:
a) Wykonanie robót ziemnych
b) Posadowienie 4 prefabrykowanych fundamentów,
c) Uzbrojenie masztów o przewód wewnętrzny oraz tabliczkę bezpiecznikową,
d) Uzbrojenie konstrukcji wsporczych o 7 opraw oświetleniowych każdy,
e) Montaż ww. konstrukcji na masztach,
f) Montaż 4 masztów na ww. fundamentach,
g) Montaż szafki oświetleniowej,
h) Ułożenie bednarki uziemiającej oraz linii kablowej,
i) Rozbudowa układu zasilania z przyłącza Zamawiającego na elewacji budynku,
j) Uporządkowanie terenu po przeprowadzonych pracach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 324082,68 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 449541,63 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 324082,68 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Twój Elektryk 24 Katarzyna Zając
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363924020
7.3.3) Ulica: Nowa Wieś Kącka, 14
7.3.4) Miejscowość: Kąty Wrocławskie
7.3.5) Kod pocztowy: 55-080
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 324082,68 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-08-31| 2024-04-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |