Dostawa leków, środków farmaceutycznych i opatrunków do Apteki Szpitalnej na potrzeby "Pro-Medica" w Ełku Sp. z o.o.
"PRO-MEDICA" W EŁKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00290438
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-04-18 08:24
- Lokalizacja
- Ełk, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8481630309
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Czynniki diagnostyczneAlbuminaŚrodki obniżające krzepliwość krwiOdczynniki i środki kontrastoweAldehyd, keton, nadtlenki organiczne i eteryWyroby farmaceutyczneSzwy chirurgiczneProtezy naczynioweOpatrunki
Wykonawcy
8 przyznanych
LOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
13 500 PLNCENTRALA FARMACEUTYCZNA 'CEFARM' SPÓŁKA AKCYJNAwarszawa
32 339,33 PLNCENTRALA FARMACEUTYCZNA 'CEFARM' SPÓŁKA AKCYJNAwarszawa
32 339,33 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
366 106,33 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
366 106,33 PLNBECTON DICKINSON POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
6912 PLNMEDTRONIC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
32 941,21 PLNKIKGEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄUjazd, PL
1380,24 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.