Odbiór odpadów komunalnych z PCM Sp. z o.o. 5/ZP/TP1/U/24
Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o. o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00290652
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-04-18 09:33
- Lokalizacja
- Pabianice, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7312002395
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi związane z odpadamiUsługi wywozu odpadów
Wykonawcy
3 przyznane
FCC POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
319 917,6 PLNFCC POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
319 917,6 PLNFCC POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
319 917,6 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.