Modernizacja drogi gminnej nr 540260K Głogoczów - Jaworzna (łącznik od mostu do drogi krajowej DK52)

Gmina Myślenice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00291195
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00291195/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-04-18 11:32
Lokalizacja
Myślenice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-35511ef4-cbd7-11ee-875e-a22221c84ba7
Identyfikator
6811004414
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

IRENEUSZ RACZEKKrzyszkowice, PL · lot 0
172 200,06 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00291195 z dnia 2024-04-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi gminnej nr 540260K Głogoczów - Jaworzna (łącznik od mostu do drogi krajowej DK52)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Myślenice

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Myślenice - Urząd Miasta i Gminy Myślenice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555418

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 8/9

1.5.2.) Miejscowość: Myślenice

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-400

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@myslenice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.myslenice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-35511ef4-cbd7-11ee-875e-a22221c84ba7

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja drogi gminnej nr 540260K Głogoczów - Jaworzna (łącznik od mostu do drogi krajowej DK52)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-35511ef4-cbd7-11ee-875e-a22221c84ba7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00291195

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00106364

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP/271/13/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 386820,72 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W zakresie zamówienia uwzględniono następujące roboty:
- ciecie nawierzchni oraz frezowanie istn. nawierzchni asfaltowej na połączeniu z istn. drogami;
- rozbiórka krawężników betonowych i obrzeży wraz z ława betonowa;
- rozbiórka nawierzchni bocznika z kostki betonowej;
- rozbiórka istn. podbudowy wraz z wywozem urobku do 3km;
- wywiezienie materiałów z rozbiórki na odległość do 3 km wraz z utylizacja;
- odtworzenie rowu lewostronnego;
- montaż krawężników betonowych 15x30cm na ławie betonowej z oporem (0,10m3/mb) oraz obrzeży betonowych 8x30cm na ławie
betonowej;
- uzupełnienie podbudowy z kruszywa łamanego pod chodnik;
- wykonanie chodnika z kostki betonowej szarej grub. 8cm;
- profilowanie podłoża oraz jego wzmocnienie geowłóknina 10-16 kN/m;
- wykonanie dolnej warstwy podbudowy grub. 25cm z kruszyw łamanych 31,5-63 mm;
- wykonanie górnej warstwy podbudowy grub. 15cm z kruszyw łamanych 0-31,5 mm;
- skropienie podbudowy emulsja asfaltowa;
- wykonanie warstwy wiążącej z masy asfaltowej AC16W grub. 4cm;
- skropienie nawierzchni bitumicznej emulsja asfaltowa;
- wykonanie warstwy ścieralnej z masy asfaltowej AC11S grub. 4cm;
- wykonanie poboczy z kruszyw łamanych o grub. 10cm wraz ze skropieniem emulsja asfaltowa oraz zasypaniem grysem kamiennym.
Przed przystąpieniem do realizacji zadania Wykonawca musi opracować projekt czasowej organizacji ruchu wraz z koniecznymi uzgodnieniami.
Wykonawca na wykonane roboty udzieli co najmniej 60 miesięcy gwarancji
Więcej w załączniku nr 2 Opis przedmiotu zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 172200,06 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 311874,62 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 172200,06 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INTERDRÓG - Ireneusz Raczek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368351556

7.3.3) Ulica: Krzyszkowice 191

7.3.4) Miejscowość: Krzyszkowice

7.3.5) Kod pocztowy: 32-445

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 172200,06 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-04-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane