„Remont i konserwacja kaplicy pw. Św. Feliksa w Szarkówce”

GMINA CHARSZNICA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00291208
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00291208/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-04-18 11:38
Lokalizacja
Miechów-Charsznica, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d9cb786a-e81d-11ee-a01e-f641a8763d5f
Identyfikator
6591153915
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneTynkowanieRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00291208 z dnia 2024-04-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont i konserwacja kaplicy pw. Św. Feliksa w Szarkówce”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CHARSZNICA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010027

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kolejowa 20

1.5.2.) Miejscowość: Miechów-Charsznica

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-250

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@charsznica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.charsznica.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d9cb786a-e81d-11ee-a01e-f641a8763d5f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont i konserwacja kaplicy pw. Św. Feliksa w Szarkówce”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d9cb786a-e81d-11ee-a01e-f641a8763d5f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00291208

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00074718/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont i konerwacja kaplicy pw. Św. Feliksa w Szarkówce

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00255751

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.042.2.2.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont i konserwacja kaplicy pw. Św. Feliksa w Szarkówce polegający na wymianie pokrycia dachowego na gont, wymiana tynków na tynki renowacyjne, konserwacja elementów wyposażenia wraz z otoczeniem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 ustawy z dnia 11 września 2020 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 r., poz. 1605 ze zm.) Zamawiający informuje, że w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt. 2) ustawy Pzp postępowanie unieważniono.
2024-04-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane