Remont zbieracza odprowadzającego wodę z działu drenarskiego „IV” zlokalizowanego na działkach nr 122/5 i 125/6 obr. Starzyce do odprowadzalnika rowu w miejscowości Starzyce (dz. nr 120/48)

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00291538
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00291538/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-04-18 12:49
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ccb7f560-d799-11ee-8305-7e4937eb936d
Identyfikator
5272818355
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie odwadniania gruntuBudowa obiektów inżynierii wodnejWodne roboty budowlaneUsługi czyszczenia kanałów ściekowych

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ KLUSZCZYŃSKISĄPOLNICA 17, PL · lot 0
84 870 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00291538 z dnia 2024-04-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont zbieracza odprowadzającego wodę z działu drenarskiego „IV” zlokalizowanego na działkach nr 122/5 i 125/6 obr. Starzyce do odprowadzalnika rowu w miejscowości Starzyce (dz. nr 120/48)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział Terenowy w Szczecinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367849538

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Bronowicka 41

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 71-012

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne.szczecin@kowr.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kowr.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kowr.eb2b.com.pl/organizer-preview-auction.html/428511/slug/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


gospodarowanie nieruchomościami Skarbu Państwa, wsparcie rolnictwa, aktywna polityka rolna oraz rozwój obszarów wiejskich

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont zbieracza odprowadzającego wodę z działu drenarskiego „IV” zlokalizowanego na działkach nr 122/5 i 125/6 obr. Starzyce do odprowadzalnika rowu w miejscowości Starzyce (dz. nr 120/48)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ccb7f560-d799-11ee-8305-7e4937eb936d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00291538

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00103256/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.24 Remont i konserwacja rurociągu drenarskiego na dz. nr 122/5 i 125/6, w m.Starzyce

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00228964

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SZC.WOP.260.7.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont zbieracza odprowadzającego wody z działu drenarskiego „IV” zlokalizowanego na działkach nr 122/5 i 125/6 obr Starzyce, tzn. od studni drenarskiej zlokalizowanej przy drodze powiatowej Chociwel-Dobrzany do odprowadzalnika rowu w miejscowości Starzyce (wylot na działce nr 120/48 obrębu Starzyce).
Zakres prac do wykonania obejmuje:
1) powierzchniowe odwodnienie zalanego terenu, spowodowanego awarią zbieracza drenarskiego,
2) zlokalizowanie przebiegu uszkodzonego zbieracza oraz studzienek drenarskich,
3) prace ziemne (wykopy) na trasie zlokalizowanego przebiegu zbieracza,
4) rozbiórka częściowa elementów dróg oraz innych elementów na trasie zbieracza,
5) remont zbieracza (całkowita wymiana uszkodzonych elementów rurociągu drenarskiego),
6) naprawa uszkodzonych kręgów 3 studzienek rewizyjnych,
7) uzupełnienie studni rewizyjnej na trasie zbieracza szt. 4,
8) zasypanie wykopów,
9) udrożnienie zbieracza na odcinku od studzienki na granicy działek drogi powiatowej nr 110 i dz. nr 112 obrębu Starzyce do wylotu 120/48 obrębu Starzyce,
10) konserwacja rowu otwartego na długości około 70 m na działce nr 120/39 obr. Starzyce.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

45244000-9 - Wodne roboty budowlane

90470000-2 - Usługi czyszczenia kanałów ściekowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 84870,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 138429,11 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 84870,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Produkcyjno-Handlowo - Usługowa - Paweł Kluszczyński " PAWKARD "

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8561402071

7.3.4) Miejscowość: Sąpolnica

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 84870,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2024-04-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane