Opracowanie audytów energetycznych oraz dokumentacji projektowych dla wskazanych budynków ujętych w gminnej ewidencji zabytków administrowanych przez ZGM w Gorzowie Wlkp. (...)
ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W GORZOWIE WLKP.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00291809
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-04-18 13:49
- Lokalizacja
- Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5990112892
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaUsługi doradcze w zakresie wydajności energetycznejUsługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacjąDoradcze usługi inżynieryjne i budowlane
Wykonawcy
8 przyznanych
CHARLOTTA LANGAMiędzyrzecz, PL
14 760 PLNCHARLOTTA LANGAMiędzyrzecz, PL
14 760 PLNCHARLOTTA LANGAMiędzyrzecz, PL
14 760 PLNCHARLOTTA LANGAMiędzyrzecz, PL
14 760 PLNCHARLOTTA LANGAMiędzyrzecz, PL
19 680 PLNCHARLOTTA LANGAMiędzyrzecz, PL
4920 PLNKAROL BUKOWSKISzczecin, PL
7995 PLNARTMOST S.C.Poznań, PL
18 696 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.