Przebudowa pomieszczeń wraz z dostosowaniem do przepisów ochrony przeciwpożarowej w Ośrodku Warszawskiego Pałacu Młodzieży w Pieczarkach k. Giżycka woj. warmińsko-mazurskie
PAŁAC MŁODZIEŻY W WARSZAWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00291938
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00291938/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-18 14:15
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-982ef658-d631-11ee-a3b5-e25d731b0da9
- Identyfikator
- 5251570588
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00291938 z dnia 2024-04-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa pomieszczeń wraz z dostosowaniem do przepisów ochrony przeciwpożarowej w Ośrodku Warszawskiego Pałacu Młodzieży w Pieczarkach k. Giżycka woj. warmińsko-mazurskie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: PAŁAC MŁODZIEŻY W WARSZAWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000187062
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Defilad 1
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-901
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@pm.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pm.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/8946821.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa pomieszczeń wraz z dostosowaniem do przepisów ochrony przeciwpożarowej w Ośrodku Warszawskiego Pałacu Młodzieży w Pieczarkach k. Giżycka woj. warmińsko-mazurskie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-982ef658-d631-11ee-a3b5-e25d731b0da9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00291938
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00030447/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa pomieszczeń wraz z dostosowaniem do przepisów ppoż. budynku warsztatowo-technicznego oraz budynku kuchni i stołówki z zapleczem noclegowym Ośrodka Warszawskiego PM w Pieczarkach w 2024 r.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00223668
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 3/MBFO/PM/2/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa pomieszczeń wraz z dostosowaniem do przepisów ochrony przeciwpożarowej: budynku warsztatowo-technicznego oraz budynku kuchni i stołówki z zapleczem noclegowym Ośrodka Warszawskiego Pałacu Młodzieży w Pieczarkach k. Giżycka woj. warmińsko-mazurskie, w tym m.in.:
Budynek warsztatowo-techniczny:
1) wydzielenie ewakuacyjnych klatek schodowych;
2) modernizacja systemów oddymiających klatki schodowe;
3) modernizacja instalacji awaryjnego oświetlenia ewakuacyjnego;
4) wymiana wyłazu na dach;
5) wyposażenie drzwi przeciwpożarowych w obiekcie w samozamykacze;
6) zabezpieczenie odkrytych i dostępnych części drewnianej konstrukcji dachu i przykrycia dachu do stopnia nie rozprzestrzeniania ognia za pomocą certyfikowanych środków do impregnacji ogniochronnych drewnianych przekryć dachowych.
Budynek z kuchnią, stołówką i zapleczem noclegowym:
1) wydzielenie ewakuacyjnych klatek schodowych,
2) modernizacja systemów oddymiających klatki schodowe,
3) modernizacja instalacji awaryjnego oświetlenia ewakuacyjnego,
4) zamknięcie pomieszczenia świetlicy na 1 piętrze drzwiami przeciwpożarowymi o odporności ogniowej EI 30,
5) wyposażenie drzwi przeciwpożarowych w obiekcie w samozamykacze,
6) zabezpieczenie odkrytych i dostępnych części drewnianej konstrukcji dachu i przykrycia dachu do stopnia nie rozprzestrzeniania ognia, za pomocą certyfikowanych środków do impregnacji ogniochronnych drewnianych przekryć dachowych.
Miejsce wykonywania robót budowlanych:
Ośrodek Warszawskiego Pałacu Młodzieży w Pieczarkach, Harsz 66, 11-610 Pozezdrze.
Wymienione wyżej roboty muszą być wykonane zgodnie z dokumentacją projektową (załącznik nr 11 do SWZ) oraz z przedmiarami robót (załącznik nr 10 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45442100-8 - Roboty malarskie
45421111-5 - Instalowanie framug drzwiowych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45410000-4 - Tynkowanie
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający działając zgodnie z art. 253 ust. 1 pkt 2 ustawy Pzp zawiadamia o odrzuceniu ofert złożonych przez:1) Firmę Spec-Bud Kuś Krystian ul. Szkolna 1/7 11-700 Mrągowo.
Uzasadnienie faktyczne: w dniu 09.04.2024 r. Wykonawca został wezwany do złożenia pisemnego oświadczenia dotyczącego wyrażenia zgody na przedłużenie terminu związania ofertą, jednak do dnia 12.04.2024 r., czyli do terminu związania ofertą nie udzielił odpowiedzi.
Uzasadnienie prawne:
Art. 226 ust. 1 pkt 12 – Zamawiający odrzuca ofertę, jeśli wykonawca nie wyraził pisemnej zgody na przedłużenie terminu związania ofertą.
2) Firmę M&M Construction Sp. z o.o. ul. Białostocka 62A 07-200 Wyszków.
Uzasadnienie faktyczne: Zamawiający na podstawie art. 128 ust. 1 Pzp wezwał Wykonawcę do uzupełnienia oświadczenia zapewniającego o kontynuowaniu ubezpieczenia zgodnie z okresem realizacji niniejszego zamówienia oraz upływu terminu gwarancji i rękojmi, jednak Wykonawca w odpowiedzi na wezwanie uzupełnił jedynie oświadczenie zapewniające
o kontynuowaniu ubezpieczenia zgodnie z okresem realizacji umowy przed upływem terminu ważności dotychczas obowiązującej polisy, natomiast w wyniku wezwania do uzupełnienia nie zobowiązał się do przedłużenia okresu ochrony ubezpieczeniowej na czas do upływu terminu gwarancji i rękojmi.
Uzasadnienie prawne:
Art. 226 ust. 1 pkt 2 lit c) – Zamawiający odrzuca ofertę wykonawcy, który nie złożył w przewidzianym terminie podmiotowego środka dowodowego, potwierdzającego spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania
Działając na podstawie art. 260, w związku z art. 255 pkt 2 ustawy Pzp, Zamawiający informuje o unieważnieniu przedmiotowego postępowania, ponieważ wszystkie złożone w postępowaniu oferty podlegają odrzuceniu.
| 2024-04-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |