Produkcja i emisja spotu radiowego na temat Międzynarodowych Targów Pracy pt. „With EURES to Europe!” w rozgłośni radiowej obejmującej swym zasięgiem województwo dolnośląskie.

Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00171318
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00171318/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-04-01 12:48
Lokalizacja
Wałbrzych, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1b3f1fe2-ce4f-45cc-b90c-2046939b1db9
Identyfikator
8862566413
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi reklamowe i marketingoweUsługi produkcji radiowej

Wykonawcy

1 przyznane

ARTUR BRZOZOWSKILublin, PL · lot 0
10 947 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00171318 z dnia 2025-04-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Produkcja i emisja spotu radiowego na temat Międzynarodowych Targów Pracy pt. „With EURES to Europe!” w rozgłośni radiowej obejmującej swym zasięgiem województwo dolnośląskie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 891129301

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ogrodowa 5b

1.5.2.) Miejscowość: Wałbrzych

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-306

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: walbrzych.dwup@dwup.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dwup.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Produkcja i emisja spotu radiowego na temat Międzynarodowych Targów Pracy pt. „With EURES to Europe!” w rozgłośni radiowej obejmującej swym zasięgiem województwo dolnośląskie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1b3f1fe2-ce4f-45cc-b90c-2046939b1db9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00171318

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00038186/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.21 Produkcja i emisja spotu radiowego na temat Międzynarodowych Targów Pracy pt. „With EURES to Europe!” w rozgłośni radiowej obejmującej swym zasięgiem województwo dolnośląskie.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Przedmiot zamówienia jest współfinansowany z projektu „Modernizacja instytucji i służb regionalnego rynku pracy” nr FEDS.07.02-IP.02-0002/23.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00135690

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 05/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 14425,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Produkcja i emisja spotu radiowego na temat Międzynarodowych Targów Pracy pt. „With EURES to Europe!” w rozgłośni radiowej obejmującej swym zasięgiem województwo dolnośląskie;
1) Stacja radiowa musi być rozgłośnią publiczną lub prywatną – nadającą na podstawie koncesji wydanej przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji.
2) Stacja radiowa, na której zostanie wyemitowany spot radiowy będzie obejmowała swoim zasięgiem całość obszaru województwa dolnośląskiego.
3) Spot reklamowy 40 sekund z udziałem dwóch lektorów.
4) Emisja przez 10 dni codziennie, łącznie 100 emisji w rozłożeniu po ok. 10 spotów dziennie
w godzinach pomiędzy 6:00 a 20:00 w terminie 6-14.05.2025 r. oraz 15.05.2025 r. do godz. 10.00.
5) Szczegółowy plan emisji spotów zostanie ustalony z Wykonawcą przez Zamawiającego.
6) Po stronie Wykonawcy – projekt, produkcja spotu (scenariusz, muzyka) i emisja spotu reklamowego.
2. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 2 do SWZ, a warunki realizacji umowy zostały zawarte we wzorze istotnych postanowień umowy, stanowiącym załączniki nr 10 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79340000-9 - Usługi reklamowe i marketingowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

92211000-3 - Usługi produkcji radiowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10947,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 23370,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 10947,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Golden Film - Artur Brzozowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 060611990

7.3.3) Ulica: Kwarcowa

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-583

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Radio Wrocław S.A.-Emisja radiowa

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 10947,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-05-15
2025-04-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi