Wykonanie usługi drukowania wydawnictwa „Krzysztof Marchlak. Sleeping Beauty”

Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00171321
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00171321/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-04-01 12:48
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fc8e70b7-442b-458c-8d73-222d9cc52eb1
Identyfikator
6751427073
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi drukowania i dostawy

Wykonawcy

1 przyznane

Know-How Piotr KaczmarczykModlnica, PL · lot 0
11 020 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00171321 z dnia 2025-04-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie usługi drukowania wydawnictwa „Krzysztof Marchlak. Sleeping Beauty”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 121135203

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Lipowa 4

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-702

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mocak.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mocak.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fc8e70b7-442b-458c-8d73-222d9cc52eb1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Muzeum

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie usługi drukowania wydawnictwa „Krzysztof Marchlak. Sleeping Beauty”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fc8e70b7-442b-458c-8d73-222d9cc52eb1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00171321

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00009500/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Wykonanie usługi drukowania wydawnictwa Krzysztof Marchlak „Sleeping Beauty”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00138564

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie obejmuje druk katalogu „Krzysztof Marchlak. Sleeping Beauty” o następujących parametrach:
format: 21 cm (szer.) x 28 cm (wys.)
obj. 80 stron
papier: Garda Mat Art, 130 g
kolor: 4+4 druk farbami UV
Okładka:
Papier: Burano black (59), 400 g
wycięcie na pierwszej stronie okładki (okrąg o średnicy 10 cm)
+ hotstamping (pow. ok. 20x10 cm na froncie, ok. 4x2 cm na ostatniej stronie okładki, ok. 5x100 mm na grzbiecie, folia grafmaj złota)
bez skrzydełka, bez folii, bez lakieru UV
Oprawa miękka, szycie i klejenie
Pakowanie w folię każdego egzemplarza
Nakład: 400 sztuk
wydawnictwo posiada numer ISBN.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11020,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 19740,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 11020,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Know-How Piotr Kaczmarczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 677007693

7.3.3) Ulica: Podchruście 17

7.3.4) Miejscowość: Modlnica

7.3.5) Kod pocztowy: 32-085

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 11020,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 28 dni

2025-04-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi