Usługa wynajmu 2 kontenerów ekspozycyjnych i podestu oraz obsługa, montaż, demontaż i transport mobilnej wystawy edukacyjnej „Muzeum na kółkach”

Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00292248
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00292248/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-04-18 15:47
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d3bf749f-d4b6-11ee-a3b5-e25d731b0da9
Identyfikator
5252347728
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcjiMontaż konstrukcji metalowychUsługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)Usługi w zakresie transportu drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

TOI TOI POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
174 623,1 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00292248 z dnia 2024-04-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa wynajmu 2 kontenerów ekspozycyjnych i podestu oraz obsługa, montaż, demontaż i transport mobilnej wystawy edukacyjnej „Muzeum na kółkach”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140313762

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Anielewicza 6

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-157

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@polin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://polin.pl/pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://polin.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa wynajmu 2 kontenerów ekspozycyjnych i podestu oraz obsługa, montaż, demontaż i transport mobilnej wystawy edukacyjnej „Muzeum na kółkach”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d3bf749f-d4b6-11ee-a3b5-e25d731b0da9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00292248

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00565982/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.27 Usługi transportu wystawy Muzeum na Kółkach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00221084

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DPr.271.9.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa wynajmu 2 kontenerów ekspozycyjnych i podestu oraz obsługa, montaż, demontaż i transport mobilnej wystawy edukacyjnej „Muzeum na kółkach” organizowanej przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN (dalej: Wystawa) w celu udostępnienia wystawy widzom na terenie następujących miejscowości: Końskowola (woj. lubelskie), Starachowice (woj. świętokrzyskie), Chęciny (woj. świętokrzyskie), Opatów (woj. świętokrzyskie), Żabno (woj. małopolskie), Busko- Zdrój (woj. świętokrzyskie), Niepołomice (woj. małopolskie), Dąbrowa Tarnowska (woj. małopolskie), Tomaszów Lubelski (woj. lubelskie), Wisznice (woj. lubelskie).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis sposobu wykonania zamówienia
zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia wraz z załącznikami (dalej: „OPZ”), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 174623,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 207378,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 174623,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TOI TOI POLSKA Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 1180042784

7.3.3) Ulica: ul. Płochocińska 29

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-044

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 174623,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-05-06 do 2024-06-18
2024-04-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi