„Usługa prowadzenia zajęć z aktywności ruchowej w ramach projektu pn.: „Sieć Klubów Seniora na terenie Gminy Jasło”
GMINA JASŁO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00292340
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-04-19 07:07
- Lokalizacja
- Jasło, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6851600312
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe
Wykonawcy
5 przyznanych
Martyna CzajaKrosno, PL
35 640 PLNMartyna CzajaKrosno, PL
35 640 PLNMartyna CzajaKrosno, PL
35 640 PLNMartyna CzajaKrosno, PL
35 640 PLNMartyna CzajaKrosno, PL
35 640 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.