OBO 2024: Pieszy też człowiek - Remont chodnika położonego przy ul. Sienkiewicza oraz ul. Kolejowej w Olsztynie
ZARZĄD DRÓG ZIELENI I TRANSPORTU W OLSZTYNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00292938
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00292938/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-19 10:25
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-99b5c456-edaf-11ee-9d6d-ce35ff56444c
- Identyfikator
- 7393851186
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00292938 z dnia 2024-04-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
OBO 2024: Pieszy też człowiek - Remont chodnika położonego przy ul. Sienkiewicza oraz ul. Kolejowej w Olsztynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG ZIELENI I TRANSPORTU W OLSZTYNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 281358034
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ryszarda Knosały 3 lokal 5B
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-015
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdzit.olsztyn.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdzit.olsztyn.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.olsztyn.eu/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
OBO 2024: Pieszy też człowiek - Remont chodnika położonego przy ul. Sienkiewicza oraz ul. Kolejowej w Olsztynie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-99b5c456-edaf-11ee-9d6d-ce35ff56444c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00292938
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00094330/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 OBO 2024: Pieszy też człowiek - Zatorze
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00265852
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NZ.2510.23.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont chodnika w ciągu ul. Sienkiewicza oraz
ul. Kolejowej w Olsztynie.
Zamówienie podzielono na dwa etapy:
1) ETAP I – Zamówienie podstawowe:
Remont chodnika na wysokości budynków nr 2, 2a, 4, 4a, 6, 6a ul. Sienkiewicza
o długości ok. 105 mb i szerokości 2,8 m wraz z ustawieniem obrzeży
i krawężników kamiennych oraz remont chodnika oraz wjazdu przy ul. Kolejowej o długości ok. 22 mb i szerokości 2,1 m wraz z ustawieniem obrzeży
i krawężników betonowych.
2) ETAP II – Prawo opcji:
Remont chodnika przy budynkach nr 4, 6, 7, 8, 9 ul. Kolejowej o długości ok. 91 mb i szerokości 2,1 m wraz z ustawieniem obrzeży i krawężników betonowych oraz remont chodnika oraz wjazdu na wysokości budynków nr 10 ul. Sienkiewicza o długości ok. 40 mb i szerokości 2,8 m wraz z ustawieniem obrzeży i krawężników kamiennych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
1) Do upływu terminu składania ofert, tj. do 15.04.2024 r. do godz. 10:00 wpłynęła 1 oferta od Wykonawcy MAX-BUD Patrycja Burczyńska,2) W wyniku badania ofert, Zamawiający odrzucił ww. ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp „Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli jest niezgodna z przepisami ustawy Pzp”.
3) W związku z tym, działając na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp – „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu”.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2024-04-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |