Zajęcia prowadzone przez pedagoga w ramach realizacji projektu Wsparcie deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w podregionie leszczyńskim, Program Fundusze Europejskie dla Wlkp. na lata 2021 – 2027.

Powiatowe Centrum Usług Wspólnych w Rawiczu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00171452
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00171452/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-04-01 13:17
Lokalizacja
Rawicz, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e00e75ad-930a-4b38-b25a-557803f670b5
Identyfikator
6991960536
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkolnictwa podstawowego

Wykonawcy

1 przyznane

Aleksandra Kuławkowska, Kamila Biała, Angelika Poddubik, Patrycja SmolarczukSępólno Krajeńskie, PL · lot 0
15 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00171452 z dnia 2025-04-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zajęcia prowadzone przez pedagoga w ramach realizacji projektu Wsparcie deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w podregionie leszczyńskim, Program Fundusze Europejskie dla Wlkp. na lata 2021 – 2027.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowe Centrum Usług Wspólnych w Rawiczu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368559038

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mikołaja Kopernika, 4

1.5.2.) Miejscowość: Rawicz

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-900

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pcuw@powiatrawicki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pcuwrawicz.bipstrona.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zajęcia prowadzone przez pedagoga w ramach realizacji projektu Wsparcie deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w podregionie leszczyńskim, Program Fundusze Europejskie dla Wlkp. na lata 2021 – 2027.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e00e75ad-930a-4b38-b25a-557803f670b5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00171452

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00039687/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Zajęcia prowadzone przez pedagoga w ramach realizacji projektu Wsparcie deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w podregionie leszczyńskim , Program Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Wsparcie deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w podregionie leszczyńskim”, Program „Fundusze Europejskie dla Wielkopolski na lata 2021 – 2027”, działanie 6.15 Wsparcie rodziny i systemu pieczy zastępczej, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+).

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00113345

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PCUW.261.2.7.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 15105,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wsparcie dziecka w okresie wczesnoszkolnym w ramach realizacji projektu „Wsparcie deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w podregionie leszczyńskim”, w ramach programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski na lata 2021 – 2027.
Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie spotkań z dziećmi w wieku 6-9 lat, przebywających w rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej na terenie powiatu rawickiego (przewidywana ilość dzieci: 5) w łącznej ilości 15 godzin na jedno dziecko w roku 2025.
1. Szczegółowy opis zamówienia:
1) Zajęcia będą odbywać się w miejscu zamieszkania dziecka.
2) Za cel zajęć przyjmuje się pomoc dzieciom na etapie edukacji wczesnoszkolnej (tj. klasa zero-trzy) w pokonaniu problemów edukacyjnych poprzez przeprowadzenie zajęć wspierających (w tym: kompensacyjnych, rewalidacyjnych).
3) Wykonawcą może być osoba fizyczna lub osoba prawna.
4) Zajęcia obywać się będą w formie indywidualnej, jednorazowo nie więcej niż 2 godziny (1 godzina = 60 minut), nie później niż do godziny 19:00, częstotliwość zajęć ustalana będzie z opiekunem dziecka oraz będzie dostosowana do indywidualnych potrzeb dziecka.
2. Wykonawca zobowiązuje się do realizacji następujących zadań:
1) zapoznanie się z deficytami edukacyjnymi dziecka;
2) opracowania indywidualnego programu pracy z dzieckiem z określeniem braków edukacyjnych, zawierającego opis i cel zajęć, używanie metody/formy prowadzenia;
3) dokumentowania przebiegu usługi w dzienniku zajęć i listach obecności;
4) Wykonawca zapewnia materiały niezbędne do przeprowadzenia zajęć;
5) dojazd do miejsca zamieszkania dziecka (teren powiatu rawickiego) we własnym zakresie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80100000-5 - Usługi szkolnictwa podstawowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 15000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 20250,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 15000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kinga Krysiak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 0000000000

7.3.4) Miejscowość: Łaszczyn

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 15000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-04-01 do 2025-11-30

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Umowa została zawarta z osobą fizyczną.
2025-04-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi