Budowa Otwartej Strefy Rekreacji w miejscowości Łączany, gmina Brzeźnica

Gmina Brzeźnica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00293191
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00293191/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-04-19 11:19
Lokalizacja
Brzeźnica, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8f8e2d4d-e140-11ee-a01e-f641a8763d5f
Identyfikator
5511123918
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie zagospodarowania terenuProdukty z drewna ciętegoRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty instalacyjne elektryczneRoboty budowlane w zakresie kanałów ściekowychRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychWyposażenie parków i placów zabaw

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00293191 z dnia 2024-04-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Otwartej Strefy Rekreacji w miejscowości Łączany, gmina Brzeźnica

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brzeźnica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182048

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krakowska 109

1.5.2.) Miejscowość: Brzeźnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-114

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@brzeznica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.brzeznica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8f8e2d4d-e140-11ee-a01e-f641a8763d5f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa Otwartej Strefy Rekreacji w miejscowości Łączany, gmina Brzeźnica

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8f8e2d4d-e140-11ee-a01e-f641a8763d5f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00293191

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00041914/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa Otwartej Strefy Rekreacji w miejscowości Łączany, gmina Brzeźnica

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00243789

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.108.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 1 do SWZ i obejmuje wykonanie robót ujętych w dokumentacji projektowej – zgłoszeniu robót, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, oraz pomocniczo w przedmiarach robót oraz wytycznych.
„Budowa Otwartej Strefy Rekreacji w miejscowości Łączany, gmina Brzeźnica” zakłada wykonanie:
1. małej architektury w skład których wchodzą:
- prefab. bloki betonowe, z których część będzie wyposażona w drewniane siedzenia,
- ławki i leżaki,
- betonowe donice,
- pojemnik na odpadki.
2. nawierzchni pieszej - remont nawierzchni dojścia i placu
3. ogrodzenia placu zabaw
4. ogrodzenia zbiornika
5. oświetlenia terenu
6. nasadzenia zieleni
7. odwodnienia terenu
8. nawierzchni pieszo-jezdnej
Lokalizacja inwestycji: przed budynkiem szkoły podstawowej im. Janusza Korczaka w miejscowości Łączany, na działce o nr ewidencyjnym 621, w jednostce ewidencyjnej 121802_2 Brzeźnica.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

03419100-1 - Produkty z drewna ciętego

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Po przeprowadzeniu oceny ofert dwie pierwsze oferty zostały wykluczone i odrzucone. Wobec powyższego po analizie możliwości finansowych Gminy, Zamawiający stwierdza, że nie ma możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia. Zachodzi zatem przesłanka do unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy PZP.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 715012,22 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 807843,48 PLN

2024-04-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane