Świadczenie usług cateringowych w trakcie szkoleń organizowanych w ramach interwencji I.14.1 Doskonalenie zawodowe rolników - moduł 1 Szkolenia podstawowe dla rolników (I 14.1.1).
Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00293980
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-04-19 14:06
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5213319840
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi dostarczania posiłkówUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
Wykonawcy
30 przyznanych
LEO PELLAMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadom, PL
3315 PLNANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
5329,5 PLNLEO PELLAMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadom, PL
5525 PLNANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
8882,5 PLNANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
7106 PLNANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
12 435,5 PLNANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
10 659 PLNANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
12 435,5 PLNANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
10 659 PLNANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
7106 PLNSPÓŁDZIELNIA SOCJALNA OSÓB PRAWNYCH "CENTRUM USŁUG ŚRODOWISKOWYCH"Drobin, PL
4590 PLNSPÓŁDZIELNIA SOCJALNA OSÓB PRAWNYCH "CENTRUM USŁUG ŚRODOWISKOWYCH"Drobin, PL
5355 PLNSPÓŁDZIELNIA SOCJALNA OSÓB PRAWNYCH "CENTRUM USŁUG ŚRODOWISKOWYCH"Drobin, PL
5355 PLNLEO PELLAMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadom, PL
5525 PLNLEO PELLAMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadom, PL
5525 PLNLEO PELLAMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadom, PL
5525 PLNLEO PELLAMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadom, PL
6630 PLNLEO PELLAMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadom, PL
5525 PLNLEO PELLAMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadom, PL
6630 PLNLEO PELLAMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadom, PL
6630 PLNLEO PELLAMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadom, PL
3315 PLNLEO PELLAMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadom, PL
5525 PLN"GRANATOIL" GRANISZEWSCY SPÓŁKA JAWNAOkuniew, PL
14 122,24 PLNANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
12 435,5 PLN"GRANATOIL" GRANISZEWSCY SPÓŁKA JAWNAOkuniew, PL
12 356,96 PLN"GRANATOIL" GRANISZEWSCY SPÓŁKA JAWNAOkuniew, PL
3530,56 PLNANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
19 541,5 PLN"GRANATOIL" GRANISZEWSCY SPÓŁKA JAWNAOkuniew, PL
12 356,96 PLN"GRANATOIL" GRANISZEWSCY SPÓŁKA JAWNAOkuniew, PL
12 356,96 PLN"GRANATOIL" GRANISZEWSCY SPÓŁKA JAWNAOkuniew, PL
7061,12 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.