Wykonanie dokumentacji projektowej w ramach zadania: „Kielce - Miasto zabawek. Modernizacja Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach, Plac Wolności 2 - dokumentacja projektowa”

Gmina Kielce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00171503
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00171503/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-04-01 13:27
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f154e6ad-24fd-43fc-ab9c-c98f074a0d34
Identyfikator
6572617325
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaUsługi projektowania wnętrz

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ KACZMARCZYKSucha Beskidzka, PL · lot 0
158 670 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00171503 z dnia 2025-04-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej w ramach zadania: „Kielce - Miasto zabawek. Modernizacja Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach, Plac Wolności 2 - dokumentacja projektowa”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kielce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009343

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-303

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.bzp@um.kielce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.kielce.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f154e6ad-24fd-43fc-ab9c-c98f074a0d34

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowej w ramach zadania: „Kielce - Miasto zabawek. Modernizacja Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach, Plac Wolności 2 - dokumentacja projektowa”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f154e6ad-24fd-43fc-ab9c-c98f074a0d34

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00171503

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00032721/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.15 Kielce -Miasto zabawek. Modernizacja Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach, Plac Wolności 2 -dokumentacja projektowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00670296

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AK-V.271.26.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 341222,06 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest w szczególności opracowanie projektu aranżacji wystawy stałej Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach, Plac Wolności 2 oraz aranżacji strefy wejścia i wykonanie niezbędnej dokumentacji projektowo – kosztorysowej przebudowy budynku Muzeum mającej na celu jego dostosowanie do nowej wystawy oraz strefy wejścia na części parteru budynku dla zadania pn.: "Kielce - Miasto zabawek. Modernizacja Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach, Plac Wolności 2 - dokumentacja projektowa" w III etapach, obejmujących m.in.:
1.1. Etap I:
1.1.1 wykonanie wielobranżowej koncepcji,
1.1.2 sporządzenie inwentaryzacji istniejącego budynku w tym inwentaryzacji systemu c.o.,
1.1.3 sporządzenie ekspertyzy istniejących tynków zewnętrznych,
1.1.4 sporządzenie analizy w zakresie ppoż.,
1.1.5 opracowanie wartości kosztorysowej inwestycji (WKI),
1.1.6 wprowadzenie zmian do wybranego wariantu koncepcji architektonicznej wg zaleceń Zamawiającego, Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków oraz użytkownika – Muzeum Zabawek i Zabawy.
1.2. Etap II:
1.2.1 sporządzenie projektu budowlano – wykonawczego w sposób zgodny z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju z dnia 11 września 2020 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego, a także Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego, zawierającego między innymi: projekt zagospodarowania terenu, projekt architektoniczno-budowlany, projekt techniczny, projekt wykonawczy,
1.2.2 sporządzenie informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia,
1.2.3 uzyskanie wszystkich niezbędnych wymaganych przepisami map, decyzji administracyjnych, warunków technicznych, pisemnych uzgodnień, w szczególności od Użytkownika obiektu i Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, a także opinii, badań i sprawdzeń dokumentacji projektowo – kosztorysowej,
1.2.4 przygotowanie zmian do elementów opracowań etapu II według zaleceń Zamawiającego, Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków oraz użytkownika obiektu – Muzeum Zabawek i Zabawy.
1.3. Etap III:
1.3.1 wykonanie przedmiaru robót;
1.3.2 wykonanie kosztorysu inwestorskiego wraz ze zbiorczym zestawieniem kosztów;
1.3.3 wykonanie specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót,
1.3.4 opracowanie wniosku o wydanie decyzji o pozwoleniu na budowę i wprowadzenie wszelkich zmian lub uzupełnień do w/w wniosku, które okażą się konieczne w związku z przebiegiem postępowania administracyjnego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

79932000-6 - Usługi projektowania wnętrz

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 158670,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 688800,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 158670,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Architekt Kaczmarczyk MGR.INŻ.ARCH. Andrzej Kaczmarczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 851720706

7.3.3) Ulica: ul. Adama Mickiewicza

7.3.4) Miejscowość: Sucha Beskidzka

7.3.5) Kod pocztowy: 34-200

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 158670,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące

2025-04-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi