Wynajem pomieszczeń kuchni oraz przygotowanie i wydawanie posiłków w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bogdańcu
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BOGDAŃCU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00453088
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00453088/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-09 14:45
- Lokalizacja
- Bogdaniec, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-369e8ae8-37b6-11ef-880f-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 5993267299
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie posiłków szkolnych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00453088 z dnia 2024-08-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wynajem pomieszczeń kuchni oraz przygotowanie i wydawanie posiłków w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bogdańcu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BOGDAŃCU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 522426982
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Pocztowa 7
1.5.2.) Miejscowość: Bogdaniec
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-450
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@bogdaniec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zszbogdaniec.edupage.org/#
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bogdaniec.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wynajem pomieszczeń kuchni oraz przygotowanie i wydawanie posiłków w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bogdańcu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-369e8ae8-37b6-11ef-880f-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00453088
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00391387
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIT.271.11.2024.MGL
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
WYNAJEM POMIESZCZEŃ KUCHNI ORAZ PRZYGOTOWANIE I WYDAWANIE POSIŁKÓW W ZESPOLE SZKOLNO - PRZEDSZKOLNYM W BOGDAŃCU
4.5.3.) Główny kod CPV: 55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena jaką Wykonawca zaoferował na wykonanie zamówienia przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na jego sfinansowanie.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 636500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1069253,99 PLN
| 2024-08-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |