Zagospodarowanie patio w Szkole Podstawowej nr 189 przy ul. Dwóch Mieczy w Warszawie
Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Rembertów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00294667
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00294667/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-22 09:08
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d64d7e2c-e6ac-11ee-9c02-ce2b643d361d
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00294667 z dnia 2024-04-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie patio w Szkole Podstawowej nr 189 przy ul. Dwóch Mieczy w Warszawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Rembertów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. gen. A. Chruściela 28
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 04-401
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rembertow.wzp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rembertow.um.warszawa.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie patio w Szkole Podstawowej nr 189 przy ul. Dwóch Mieczy w Warszawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d64d7e2c-e6ac-11ee-9c02-ce2b643d361d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00294667
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00025478/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Zagospodarowanie patio w Szkole Podstawowej nr 189 przy ul. Dwóch Mieczy w Warszawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00254020
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UD-VIII-WZP.271.12.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 378677,27 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem inwestycji jest „Zagospodarowanie patio w Szkole Podstawowej nr 189 przy ul. Dwóch Mieczy w Warszawie” według załączonego projektu technicznego oraz specyfikacji.
Przewidywany zakres prac:
- zerwanie istniejącej nawierzchni z podbudową
- skucie i usunięcie istniejących elementów betonowych
- demontaż i utylizacja elementów kanalizacji deszczowej kolidujących z nowym zagospodarowaniem,
- nowa kanalizacja deszczowa ze zbiornikiem retencyjnym z wyłazem
- wykonanie nowych nawierzchni,
- montaż nowego wyposażenia,
- montaż zbiorników na deszczówkę z linią nawadniającą,
- nowe nasadzenia,
- zabezpieczenie roślin na zimę,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232440-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia kwotę w wysokości 465 773,04 zł brutto, natomiast oferta z najniższą ceną opiewa na kwotę 602 085,00 zł brutto.
W związku z powyższym została spełniona przesłanka art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień.
| 2024-04-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |