Realizacja świadczenia usług medycznych w ramach funkcji lekarza chirurgii ogólnej(dotyczy lekarza bez specjalizacji) w ramach umowy zlecenie

SZPITAL WOLSKI IM. DR ANNY GOSTYŃSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00294741
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-04-22 09:28
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5271045483
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Specjalistyczne usługi medyczne

Wykonawcy

3 przyznane

Aleksandra Kuławkowska, Kamila Biała, Angelika Poddubik, Patrycja SmolarczukSępólno Krajeńskie, PL
86 400 PLN
Marcin CackowskiWarszawa, PL
115 200 PLN
Szymon KrysztofiakWarszawa, PL
115 200 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.