Modernizacja dróg powiatowych nr 1129R, 1114R, 1089R, 1121R

Powiat Tarnobrzeski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00294840
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00294840/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-04-22 09:58
Lokalizacja
Tarnobrzeg, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-84119c83-f19d-11ee-b016-82aaee56c84c
Identyfikator
8672074339
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty odwadniające i nawierzchnioweRoboty budowlane w zakresie parkingówRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoInstalowanie oznakowania drogowego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00294840 z dnia 2024-04-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg powiatowych nr 1129R, 1114R, 1089R, 1121R

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Tarnobrzeski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409070

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 1 Maja 4

1.5.2.) Miejscowość: Tarnobrzeg

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-400

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: 15 822 39 22

1.5.8.) Numer faksu: 15 822 39 22

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: powiat@tarnobrzeski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tarnobrzeski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-84119c83-f19d-11ee-b016-82aaee56c84c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja dróg powiatowych nr 1129R, 1114R, 1089R, 1121R

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-84119c83-f19d-11ee-b016-82aaee56c84c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00294840

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00059720/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Modernizacja dróg powiatowych nr 1129R, 1114R, 1089R, 1121R

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00269829

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IF.272.4.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja dróg powiatowych nr 1129R, 1114R, 1089R, 1121R. Zamówienie obejmuje wykonanie:
a) rozbudowy drogi powiatowej nr 1129R ul. 1 Maja w Nowej Dębie;
b) przebudowy drogi powiatowej Nr 1114R relacji Stale do Nr 9 Stale w miejscowości Stale (Siedlisko);
c) przebudowy drogi powiatowej nr 1089R relacji od drogi Nr 854 – Goczałkowice w zakresie budowy chodnika w miejscowości Wrzawy;
d) przebudowy drogi powiatowej nr 1121R relacji Suchorzów – Gawłuszowice w zakresie budowy chodnika w miejscowościach Baranów Sandomierski i Suchorzów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu zostały złożone cztery oferty. Najniższą cenę brutto zaoferował Wykonawca: PROF-BUD INVEST Sp. z o.o. (Trześń, ul. Strażacka 24 39-432 Gorzyce)
- 2 570 000,00 zł. Zamawiający na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia dysponował kwotą: 2 523 400,00 zł. Zamawiający nie jest w stanie zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do wysokości ceny oferty z najniższą ceną.
Zgodnie z art. 255 ust. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta
z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

2024-04-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane