Odbiór i transport odpadów komunalnych oraz eksploatacja pojemników na obiektach MOSiR w Radomiu na rok 2024
MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W RADOMIU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00294880
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-04-22 10:10
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9482600038
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczneUsługi utylizacji nieczystościUsługi transportu odpadów
Wykonawcy
7 przyznanych
TOMASZ KUCHARCZYKRadom, PL
40 042,08 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH EKO ESTETYKA MAŁECKI SPÓŁKA JAWNARadom, PL
51 624 PLNTOMASZ KUCHARCZYKRadom, PL
14 009,76 PLNPrzedsiębiorstwo Usług Komunalnych ATK Recykling Tomasz Kucharczyk w spadkuRadom, PL
14 009,76 PLNTOMASZ KUCHARCZYKRadom, PL
14 009,76 PLNTOMASZ KUCHARCZYKRadom, PL
12 156,48 PLNTOMASZ KUCHARCZYKRadom, PL
34 938 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.