Jednorazowa dostawa odczynników laboratoryjnych i materiałów pomocniczych

Państwowy Instytut Weterynaryjny - Państwowy Instytut Badawczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00294929
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-04-22 10:25
Lokalizacja
Puławy, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7160010761
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Odczynniki laboratoryjne

Wykonawcy

51 przyznanych

IN2LAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
8183 PLN
LAB-JOT LTD. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL
744 PLN
'LGC STANDARDS' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁomianki, PL
16 461 PLN
ANETA LUDWIGLegnica, PL
2840 PLN
QIAGEN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
34 211 PLN
ARGENTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
200 PLN
ARGENTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
3440 PLN
ALFACHEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
3110 PLN
MERCK LIFE SCIENCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
4094 PLN
ALAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
1056 PLN
ARGENTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
560 PLN
ANETA LUDWIGLegnica, PL
1479 PLN
ANETA LUDWIGLegnica, PL
79 PLN
ARGENTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
17 600 PLN
TH. GEYER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
2047 PLN
LABO24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
210 PLN
ANETA LUDWIGLegnica, PL
1373 PLN
GENOPLAST BIOTECH SPÓŁKA AKCYJNARokocin, PL
2470 PLN
GENOPLAST BIOTECH SPÓŁKA AKCYJNARokocin, PL
1100 PLN
NOACK POLEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
3128 PLN
"PROSPECTA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
1500 PLN
'LGC STANDARDS' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁomianki, PL
20 651 PLN
MARIUSZ MALCZEWSKIWarszawa, PL
6400 PLN
'MEDLAB-PRODUCTS' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRaszyn, PL
4806 PLN
ARGENTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
501 PLN
ANETA LUDWIGLegnica, PL
593 PLN
BIOMAXIMA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
300 PLN
ANETA LUDWIGLegnica, PL
1780 PLN
MARIUSZ MALCZEWSKIWarszawa, PL
22 520 PLN
MERCK LIFE SCIENCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
23 907 PLN
MARIUSZ MALCZEWSKIWarszawa, PL
1460 PLN
ANETA LUDWIGLegnica, PL
2824 PLN
BIOMAXIMA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
1779 PLN
ZENON SOBIECKIStarogard Gdański, PL
2900 PLN
LIFE TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
708 PLN
NOACK POLEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
3510 PLN
'BIO-RAD POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
1616 PLN
AGA ANALYTICAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
5400 PLN
ANETA LUDWIGLegnica, PL
2747 PLN
LABO24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
186 PLN
ANETA LUDWIGLegnica, PL
1212 PLN
BIOMAXIMA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
250 PLN
SHIM-POL A.M. BORZYMOWSKI E. Borzymowska-Reszka, A. Reszka Spółka Jawna z siedzibą w Izabelinie; przy ul. Lubomirskiego 5, 05-080 IzabelinIzabelin, PL
1450 PLN
ANETA LUDWIGLegnica, PL
446 PLN
BIOANALYTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
4600 PLN
IN2LAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
23 380 PLN
ANETA LUDWIGLegnica, PL
89 PLN
EURX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
170 PLN
ADAM DĄBROWSKIRokietnica, PL
4680 PLN
LIFE TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
673 PLN
LABO24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
11 981 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.