PRZEGLĄDY KONSERWACYJNE I NAPRAWY SPRZĘTU GASTRONOMICZNEGO, CHŁODNICZEGO ORAZ AGREGATÓW NA SAMOCHODACH ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W UŻYTKOWANIU SŁUŻBY ŻYWNOŚCIOWEJ
31 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00295119
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-04-22 11:18
- Lokalizacja
- Zgierz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7322159359
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń zaprowiantowania
Wykonawcy
4 przyznane
FORMAT GASTRO Grzegorz KrawczykŁódź, PL
50 000 PLNFORMAT GASTRO Grzegorz KrawczykŁódź, PL
70 000 PLNFORMAT GASTRO Grzegorz KrawczykŁódź, PL
70 000 PLNFORMAT GASTRO Grzegorz KrawczykŁódź, PL
110 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.