Wymiana pokrycia dachowego na budynkach oświatowych w Smolniku
Gmina Leśna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00295523
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00295523/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-22 12:53
- Lokalizacja
- Leśna, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-20305878-e062-11ee-a01e-f641a8763d5f
- Identyfikator
- 6130004850
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00295523 z dnia 2024-04-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana pokrycia dachowego na budynkach oświatowych w Smolniku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Leśna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821434
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 19
1.5.2.) Miejscowość: Leśna
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-820
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.pawlinska@lesna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.umlesna.nv.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-20305878-e062-11ee-a01e-f641a8763d5f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana pokrycia dachowego na budynkach oświatowych w Smolniku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-20305878-e062-11ee-a01e-f641a8763d5f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00295523
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00053153/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Wymiana pokrycia dachowego na budynkach oświatowych w Smolniku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00241154
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.I.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac związanych z wymianą pokrycia dachowego na budynkach oświatowych w Smolniku
Zakres prac obejmuje przede wszystkim:
• zabezpieczenie i wydzielenie bezpiecznego dojścia do budynku
• tymczasowy demontaż instalacji odgromowej oraz poziomych obróbek blacharskich attyk
• Rozbiórka istniejącego pokrycia dachowego z pianki PUR oraz pionowych obróbek blacharskich attyk i kominów (pionowe obróbki blacharskie attyk w segmencie północnym są do zachowania)
• ocena stanu technicznego zakrytych elementów stropodachu oraz ich ewentualna naprawa
• ocena stanu betonowej warstwy wyrównawczej stropodachu oraz jej ewentualne uzupełnienie i wyrównanie
• sprawdzenie spadków stropodachu
• osuszenie, oczyszczenie z zanieczyszczeń oraz zagruntowanie warstwy betonowej stropodachu i ułożenie na niej papy perforowanej
• montaż płyt styropianowych oraz papy termozgrzewalnej
• montaż kominków wentylacyjnych
• wykonanie nowych obróbek blacharskich
• montaż instalacji odgromowej oraz poziomych obróbek blacharskich attyk
• badania i pomiar instalacji odgromowej
• segregacja odpadów pochodzących z robót rozbiórkowych wraz z ich utylizacją
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45312310-3 - Ochrona odgromowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Konieczność usunięcia nieprawidłowości w dokumentacji projektowej| 2024-04-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |