Oznakowanie poziome dróg w zarządzie ZDiZ
Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00296233
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00296233/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-22 15:54
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2ec645fa-cc06-11ee-a84d-d63fc4d19e65
- Identyfikator
- 5862312326
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00296233 z dnia 2024-04-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Oznakowanie poziome dróg w zarządzie ZDiZ
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675557
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 10 Lutego 24
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-364
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 58 761 20 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdiz.gdynia.pl, rzp@zdiz.gdynia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zdiz.gdynia.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/8876111.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Oznakowanie poziome dróg w zarządzie ZDiZ2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2ec645fa-cc06-11ee-a84d-d63fc4d19e65
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00296233
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00032712/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Oznakowanie poziome dróg w zarządzie ZDiZ
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00222682
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: EZP.271.10.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest oznakowanie poziome dróg w zarządzie Zarządu Dróg i Zieleni w Gdyni obejmujące odnowienie/wymalowanie oznakowania poziomego (cienkowarstwowego oraz grubowarstwowego) na drogach wojewódzkich, powiatowych, gminnych oraz wewnętrznych będących w granicach administracyjnych Gminy Miasta Gdyni i zarządzanych przez Prezydenta Miasta Gdyni zgodnie z załącznikiem 1A.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają następujące załączniki do SWZ:
- Załącznik A1 – Opis przedmiotu zamówienia
- Załącznik 1A – Wykaz ulic,
- Załącznik 1B – Raport bloki wykonawcze,
- Załącznik 1C – Mapa,
- Załącznik 1D – Zlecenie,
- Załącznik 1E – Raport,
- Załącznik 2A, 2B, 2C – Specyfikacje techniczne – Wymagania ogólne, Oznakowanie poziome, Remont oznakowania poziomego,
- Załącznik 3A Kosztorys ofertowy – zamówienie podstawowe
- Załącznik 3B Kosztorys ofertowy – zamówienie opcja
- Załącznik nr 8 – Wzór umowy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1730118,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1744410,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1730118,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Abes Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5892013298
7.3.3) Ulica: Cicha 60
7.3.4) Miejscowość: Leźno
7.3.5) Kod pocztowy: 80-298
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
1) PU MAL DRÓG Michał Makarski z siedzibą: Ostrowite 7, 83-022 Suchy Dąb
w zakresie: udostępnienia potencjału kadrowego do wykonania oznakowania poziomego i kierowania ruchem,
2) ONDE S.A. z siedzibą: ul. Wapienna 40, 87-100 Toruń w zakresie: udostępnienia sprzętu technicznego do usunięcia oznakowania poziomego.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1730118,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Termin wykonania zamówienia (dla zamówienia podstawowego i zamówienia z prawem opcji) wynosi: do 20 miesięcy oddnia zawarcia umowy, nie dłużej niż do 03.12.2025 r., w tym:
a) termin wykonania zamówienia podstawowego wynosi do 232 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy, nie dłużej
niż do 03.12.2024 r.
b) termin realizacji zamówienia podstawowego obejmuje cztery bloki wykonawcze:
– blok czerwony z terminem zakończenia robót w obrębie bloku do dnia 31.05.2024 r.
– blok żółty z terminem zakończenia robót w obrębie bloku do dnia
31.07.2024 r.
– blok niebieski z terminem zakończenia robót w obrębie bloku do dnia 30.09.2024 r.
– blok zielony z terminem zakończenia robót w obrębie bloku do dnia
03.12.2024 r.
Przewidywany termin przekazania terenu budowy i rozpoczęcia robót – kwiecień 2024 r. (druga połowa miesiąca).
c) termin realizacji zamówienia w przypadku skorzystania z prawa opcji będzie obejmował analogiczne bloki i terminy, jak w
pkt b) powyżej, w 2025 r.
d) Zamawiający może skorzystać z prawa opcji od 01.06.2024 r.
2. Termin wykonania zamówienia tj. zamówienia podstawowego i zamówienia z prawem opcji, może ulec skróceniu w
przypadku wcześniejszego wyczerpania środków finansowych, przewidzianych na realizację zamówienia.
| 2024-04-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |