Centrum Sportowe Dzieci i Młodzieży w Bytomiu Odrzańskim – etap II

Gmina Bytom Odrzański

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00296486
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00296486/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-04-23 08:37
Lokalizacja
Bytom Odrzański, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7ae1d6dd-e2ab-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
Identyfikator
9251958691
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychWyrównywanie nawierzchni boisk sportowychRoboty budowlanePokrywanie podłóg i ścianNakładanie powierzchni kryjącychKładzenie glazuryInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty instalacyjne w budynkachInstalowanie stacji rozdzielczychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychInstalowanie systemów alarmowych i antenInstalowanie urządzeń sygnalizacyjnychInstalowanie linii telefonicznychInstalowanie okablowania komputerowegoInne instalacje elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00296486 z dnia 2024-04-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Centrum Sportowe Dzieci i Młodzieży w Bytomiu Odrzańskim – etap II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bytom Odrzański

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770296

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Bytom Odrzański

1.5.3.) Kod pocztowy: 67-115

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 683884022

1.5.8.) Numer faksu: 683884026

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bytomodrzanski@bytomodrzanski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.bytomodrzanski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7ae1d6dd-e2ab-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Centrum Sportowe Dzieci i Młodzieży w Bytomiu Odrzańskim – etap II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ae1d6dd-e2ab-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00296486

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00578241/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Centrum Sportowe Dzieci i Młodzieży w Bytomiu Odrzańskim etap II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00246575

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 7805071,60 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na:
- niwelacji terenu, w celu dostosowania ukształtowania wysokościowego terenu pod projektowane płyty boiska,
- niwelacji terenu pod projektowane place utwardzone, chodniki,
- wykonaniu ogrodzenia terenu wraz z bramami i furtkami,
- wykonania piłkochwytów,
- budowie boiska głównego z nawierzchnią naturalną wraz z nawodnieniem, niezbędą infrastrukturą i wyposażeniem,
- budowie boiska treningowego z nawierzchnią sztuczną wraz z niezbędną infrastrukturą i wyposażeniem,
- budowie oraz remoncie układu komunikacji wewnętrznej: place, chodniki,
- budowie wewnętrznych sieci uzbrojenia terenu: elektroenergetycznej, oświetleniowej, teletechnicznej,
- dostawie wraz z montażem masztów oświetleniowych (wraz z oprawami, kamerami, nagłośnieniem) przy boisku treningowym o nawierzchni sztucznej,
- dostawie wraz z montażem słupów oświetleniowych (wraz z oprawami, kamerami, nagłośnieniem) pomiędzy boiskami,
- rozbiórce boiska wielofunkcyjnego z nawierzchnią sztuczną wraz z piłkochwytami zlokalizowanymi wsokół boiska oraz trybuną ziemną,
- rozbiórce pomieszczenia gospodarczego przy istniejącym budynku klubowym (kolidujące z projektowanym boiskiem o nawierzchni sztucznej),
- rozbiórce placów utwardzonych,
- rozbiórce instalacji kolidujących z projektowanym zagospodarowaniem w ramach II etapu,
- rekultywacji terenu oznaczonego jako obszary zielone, w tym niwelacji, uporządkowaniu, obsianiu trawą.

2.Szczegółowy zakres robót/prac został określony w załączniku nr 1 do SWZ – dokumentacji technicznej (projekty budowlane, projekty techniczne, projekty wykonawcze, przedmiary, uzgodnienia) oraz specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych.

Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia należy traktować, jako wzajemnie wyjaśniające i uzupełniające w tym znaczeniu, iż w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek niejasności lub wieloznaczności wykonania, Wykonawca nie będzie mógł ograniczyć zakresu swojego zobowiązania ani zakresu należytej staranności.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45236110-4 - Wyrównywanie nawierzchni boisk sportowych

45000000-7 - Roboty budowlane

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących

45431200-9 - Kładzenie glazury

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten

45316200-7 - Instalowanie urządzeń sygnalizacyjnych

45314200-3 - Instalowanie linii telefonicznych

45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta uznana za najkorzystniejszą, złożona przez Wykonawcę: PRO-INFRA Sp. z o.o., ul. Ogrodowa 8, 67-222 Jerzmanowa, na kwotę 7.269.578,82 zł brutto przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia, tj. kwotę 5.000.000,00 zł brutto. Jednocześnie Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny złożonej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7269578,82 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9286616,85 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2024-04-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane