Profilowanie nawierzchni dróg gruntowych na terenie miasta i gminy Dolsk wraz z uzupełnieniem nierówności niwelety nawierzchni tłuczniem kamiennym, gruzem betonowym lub destruktem asfaltowym

Gmina Dolsk

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00296504
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00296504/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-04-23 08:44
Lokalizacja
Dolsk, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-66a355d6-f801-11ee-8d01-6607a228ef1b
Identyfikator
7851661171
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie naprawy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00296504 z dnia 2024-04-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Profilowanie nawierzchni dróg gruntowych na terenie miasta i gminy Dolsk wraz z uzupełnieniem nierówności niwelety nawierzchni tłuczniem kamiennym, gruzem betonowym lub destruktem asfaltowym

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dolsk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258164

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wyzwolenia 4

1.5.2.) Miejscowość: Dolsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-140

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.7.) Numer telefonu: 612825001

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: justyna.kazmierczak@umig.dolsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dolsk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminadolsk.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Profilowanie nawierzchni dróg gruntowych na terenie miasta i gminy Dolsk wraz z uzupełnieniem nierówności niwelety nawierzchni tłuczniem kamiennym, gruzem betonowym lub destruktem asfaltowym

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-66a355d6-f801-11ee-8d01-6607a228ef1b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00296504

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00571988/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 PROFILOWANIE NAWIERZCHNI DRÓG GRUNTOWYCH NA TERENIE MIASTA I GMINY DOLSK WRAZ Z UZUPEŁNIENIEM NIERÓWNOŚCI NIWELETY NAWIERZCHNI TŁUCZNIEM KAMIENNYM, GRUZEM BETONOWYM LUB DESTRUKTEM ASFALTOWYM

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00281895

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RG.271.05.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Profilowanie nawierzchni dróg gruntowych na terenie miasta i gminy Dolsk wraz z uzupełnieniem nierówności niwelety nawierzchni tłuczniem kamiennym, gruzem betonowym lub destruktem asfaltowym
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi na zadaniu pn. „Profilowanie nawierzchni dróg gruntowych na terenie miasta i gminy Dolsk wraz z uzupełnieniem nierówności niwelety nawierzchni tłuczniem kamiennym, gruzem betonowym lub destruktem asfaltowym”. Zadanie polega na wyrównaniu podłużnym i poprzecznym korpusu drogi równiarką samojezdną drogową z nadaniem jej prawidłowych spadków z jednoczesną likwidacją ubytków gruntowych, zaniżeń i kolein oraz odpowiednim zagęszczeniu walcem samojezdnym.
2. Zakres zamówienia obejmuje:
1) profilowanie nawierzchni dróg obejmującego wyrównanie odcinków dróg o nawierzchni gruntowej i tłuczniowej przy użyciu równiarki i walca drogowego o długości 34,0 km tj. 153 000m2;
2) wyrównanie dróg:
a) gruzem betonowym o frakcji 0-31,5mm - 950 Mg i 0-63mm - 1000Mg w łącznej ilości 1950Mg;
b) tłuczniem kamiennym o frakcji 0-31,5mm w ilości 150Mg;
c) destruktem asfaltowym w ilości 100Mg;
3) zakup, transport i wbudowanie materiału, o którym mowa w ppkt 2 przy użyciu równiarki i walca drogowego w miejsce wskazane przez Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 297383,25 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 297383,25 PLN

2024-04-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi