„Wykonanie remontu cząstkowego nawierzchni asfaltowych ulic, placów i parkingów na terenie miasta Chełmna w 2024 roku”
Gmina Miasto Chełmno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00296978
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00296978/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-23 10:44
- Lokalizacja
- Chełmno, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cc0cb3f7-e128-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
- Identyfikator
- 8751003167
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00296978 z dnia 2024-04-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wykonanie remontu cząstkowego nawierzchni asfaltowych ulic, placów
i parkingów na terenie miasta Chełmna w 2024 roku”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Chełmno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118483
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dworcowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Chełmno
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-200
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: parkini@chelmno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://chelmno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cc0cb3f7-e128-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wykonanie remontu cząstkowego nawierzchni asfaltowych ulic, placówi parkingów na terenie miasta Chełmna w 2024 roku”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cc0cb3f7-e128-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00296978
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00020096/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 „Wykonanie remontu cząstkowego nawierzchni asfaltowych ulic, placów i parkingów na terenie miasta Chełmna w 2024 roku”.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00243002
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GM-OŚ.271.7.2024.JB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Wykonanie remontu cząstkowego nawierzchni asfaltowych ulic, placów i parkingów na terenie miasta Chełmna w 2024 roku”
1) Technologia wykonania robót:
- Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych metodą emulsyjna-grys
z zastosowaniem remonterów ciśnieniowych. – ok. 500 m2,
- remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych w technologii asfaltowo – bitumicznej z recyklera lub wytwórni – ok. 530 m2.
2) średnia grubość wypełnienia : 5 cm.
3) Szacunkowa wielkość zamówienia: 1030 m2.
4) Prace zlecane będą w miarę potrzeb ich wykonywania, na poszczególnych odcinkach ulic wskazanych przez Wydział Gospodarki Miejskiej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Chełmna, na każde ustne lub pisemne zgłoszenie z 14 dniowym wyprzedzeniem.
5) Zamawiający złoży jednorazowo zamówienia na minimum 10 ton masy remontów cząstkowych lub min. 200 m2 ubytków w przypadku remontera.
6) Zakres robót został określony w szczegółowej specyfikacji technicznej wykonania
i odbioru robót budowlanych która stanowi załącznik do SWZ.
7) Wykonawca będzie zobowiązany do wykonania robót budowlanych zgodnie z prawem
polskim, a w szczególności z przepisami techniczno-budowlanymi, przepisami
dotyczącymi samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie oraz przepisami
dotyczącymi wyrobów, materiałów stosowanych w budownictwie, w tym
w szczególności ustawie z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz.U. z 2023 r. poz.
682), ustawie z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2023 r. poz. 1610)
i ustawie z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1605).
8) Wykonawca wykona zamówienie z materiałów własnych, fabrycznie nowych.
9) Wykonawca udziela min. 24 miesiące gwarancji na wykonane prace.
10) Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach
opisanych w projekcie technicznym, projekcie zagospodarowania terenu i projekcie architektoniczno-budowlanym, szczegółowych specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót, które stanowią załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 172342,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 172342,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 172342,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5591700297
7.3.4) Miejscowość: Kozłowo
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 172342,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-31| 2024-04-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |