Park ekologiczno - przyrodniczy w miejscowości Wola Piasecka
Gmina Piaski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00172011
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00172011/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-04-01 15:00
- Lokalizacja
- Piaski, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6a247ae2-1e99-4ced-a026-957610fc02b8
- Identyfikator
- 7131786855
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00172011 z dnia 2025-04-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Park ekologiczno - przyrodniczy w miejscowości Wola Piasecka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Piaski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000549105
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Lubelska 77
1.5.2.) Miejscowość: Piaski
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-050
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@piaski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piaski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6a247ae2-1e99-4ced-a026-957610fc02b81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Park ekologiczno - przyrodniczy w miejscowości Wola Piasecka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6a247ae2-1e99-4ced-a026-957610fc02b8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00172011
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00061258/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Park ekologiczno-przyrodniczy w miejscowości Wol Piasecka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027. Działanie 7.10 Turystyczne Lubelskie, Priorytet VII Lepsza dostępność do usług społecznych i zdrowotnych programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00061761
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Ir.271.02.2025.WS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1002818,99 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie dotyczy prac związanych z utworzeniem parku ekologiczno-przyrodniczego w Woli Piaseckiej. Zakres zamówienia obejmuje elementów małej architektury:
• wykonanie pasaży roślinnych,
• wykonanie ogrodów deszczowych,
• montaż domków dla owadów pożytecznych oraz budek lęgowych – 25 szt.
• wykonanie ścieżek gruntowych,
• wykonanie pomostu,
• dostawa i montaż -labiryntu, łódek, hamaków, leżaków, huśtawek, kosze na odpady,
• wykonanie altan – 5 szt. wraz ze stołami i siedziskami
• wykonanie trejażu,
• wykonanie wierzbowych tuneli – 2 szt.
• montaż 20 szt. latarni solarnych,
Uwaga: Budka nietelefoniczna (opcjonalnie) nie jest objęta postępowaniem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45212120-3 - Roboty budowlane w zakresie parków tematycznych
45223110-0 - Instalowanie konstrukcji metalowych
45223810-7 - Konstrukcje gotowe
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45112712-9 - Roboty w zakresie kształtowania ogrodów
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45211320-8 - Roboty budowlane w zakresie altan
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1214932,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3950000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1214932,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AMAT Małyszek Albert
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8251638922
7.3.4) Miejscowość: Stanin 104
7.3.5) Kod pocztowy: 21-422
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1214932,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
| 2025-04-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |