Przebudowa drogi gminnej ul. Wschodniej w Henrykowie Urocze od krawędzi wyniesionego skrzyżowania ul. Wschodniej z ul. Mokrą w ramach zad: Ulica Wschodnia i ul Rzeczna w Henrykowie i Złotokłosie
Urząd Miasta i Gminy Piaseczno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00298378
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00298378/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-24 08:32
- Lokalizacja
- Piaseczno, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c8f4bb00-ea7c-11ee-b4e0-4ac387c144e3
- Identyfikator
- 1231210962
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00298378 z dnia 2024-04-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej ul. Wschodniej w Henrykowie Urocze od krawędzi wyniesionego skrzyżowania ul. Wschodniej z ul. Mokrą w ramach zad: Ulica Wschodnia i ul Rzeczna w Henrykowie i Złotokłosie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015891289
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 5
1.5.2.) Miejscowość: Piaseczno
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-500
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ezp@piaseczno.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piaseczno.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c8f4bb00-ea7c-11ee-b4e0-4ac387c144e31.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej ul. Wschodniej w Henrykowie Urocze od krawędzi wyniesionego skrzyżowania ul. Wschodniej z ul. Mokrą w ramach zad: Ulica Wschodnia i ul Rzeczna w Henrykowie i Złotokłosie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c8f4bb00-ea7c-11ee-b4e0-4ac387c144e3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00298378
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00257900
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: spr.35/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa drogi gminnej ul. Wschodniej w Henrykowie Urocze na odcinku od krawędzi wyniesionego skrzyżowania ul. Wschodniej z ul. Mokrą pikietaż ok 0+ 290,00 do K.T. km 0+807,98 w ramach zadania : Ulica Wschodnia i ulica Rzeczna w Henrykowie Urocze i Złotokłosie
Przebudowa ul. Wschodniej wraz z niezbędną infrastrukturą. Zadanie należy realizować zgodnie z dokumentacją projektową, Pozwoleniem na budowę wydanym przez Starostę Piaseczyńskiego i wymaganiami Zamawiającego wskazanymi w OPZ.
Złożenie w imieniu Inwestora wniosku o częściowe pozwolenie na użytkowanie i uzyskanie w/w decyzji
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zawiadamia, że w/w przetarg został unieważniony na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty, przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Zamawiający na sfinansowanie niniejszego zamówienia publicznego zamierzał przeznaczyć kwotę 500.000,00 zł brutto, a oferta najkorzystniejsza wynosi 4.710.900,00 zł brutto, a Zamawiający nie mógł zwiększyć tej kwoty do oferty najkorzystniejszej.| 2024-04-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |