Utrzymanie zieleni drogowej w pasach drogowych dróg powiatowych na terenie Powiatu Białostockiego – wycinka drzew i krzaków w roku 2024 z podziałem na 6 części
Powiat Białostocki - Powiatowy Zarząd Dróg w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00298464
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-04-24 09:02
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9661579415
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi wycinania drzew
Wykonawcy
3 przyznane
TADEUSZ HARASIMCZUKZaścianki, PL
30 000 PLNTADEUSZ HARASIMCZUKZaścianki, PL
30 000 PLNTADEUSZ HARASIMCZUKZaścianki, PL
30 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.