Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo - kosztorysowej w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Miasta i Gminy Kańczuga”

MIASTO I GMINA KAŃCZUGA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00298485
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-04-24 09:06
Lokalizacja
Kańczuga, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7941686223
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówUsługi projektowania rurociągówNadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi sporządzania map

Wykonawcy

2 przyznane

TOMASZ WÓJCIKRzeszów, PL
170 000 PLN
TOMASZ WÓJCIKRzeszów, PL
170 000 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.