Wymiana oświetlenia ulicznego na energooszczędne na terenie Gminy Jedlnia-Letnisko
Gmina Jedlnia-Letnisko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00298493
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00298493/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-24 09:08
- Lokalizacja
- Jedlnia-Letnisko, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fb933293-d6fa-11ee-a3b5-e25d731b0da9
- Identyfikator
- 7962908568
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00298493 z dnia 2024-04-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana oświetlenia ulicznego na energooszczędne na terenie Gminy Jedlnia-Letnisko
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jedlnia-Letnisko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223787
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Radomska 43
1.5.2.) Miejscowość: Jedlnia-Letnisko
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-630
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 384 84 70
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@jedlnia
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jedlnia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fb933293-d6fa-11ee-a3b5-e25d731b0da91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana oświetlenia ulicznego na energooszczędne na terenie Gminy Jedlnia-Letnisko2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb933293-d6fa-11ee-a3b5-e25d731b0da9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00298493
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00061779/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Wymiana oświetlenia ulicznego na energooszczędne na terenie Gminy Jedlnia-Letnisko
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
MAZOWSZE DLA KLIMATU 20242.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00225709
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZPŚZ.271.1.6.2024.TSO
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 245700,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wymiana oświetlenia ulicznego na energooszczędne na terenie Gminy Jedlnia-Letnisko. Wymianie podlega 182 szt. opraw sodowych na oprawy LED o mocy 56W w ilości 82 szt. oraz o mocy 38W w ilości 100 szt. Zamawiający wskażę miejsce wymiany opraw.
Pozostałe informacje oraz wymagania:
- wymagane doprowadzenie terenu w miejscach prowadzenia robót do stanu pierwotnego /nawierzchnie dróg utwardzonych i nieutwardzonych, tereny działek, zadrzewienia itp./
- roboty wykonać zgodnie z N SEP-E-001, N SEP-E-003, N SEP-E-004,
- wymagana obsługa geodezyjna w zakresie niezbędnym do realizacji przedmiotu zamówienia,
- wykonać geodezyjną dokumentację powykonawczą - 4 egzemplarze + nośnik elektroniczny np. CD.
- wykonać projekt organizacji ruchu na czas trwania budowy, który podlega uzgodnieniu
i zatwierdzeniu przez właściwy organ,
- uzyskać decyzje na zajęcie pasów drogowych i poniesienie kosztów z tego tytułu – jeśli wystąpią na tym etapie,
- uwzględnić wszystkie elementy mające wpływ na cenę ofertową (ryczałtową) przedmiotu zamówienia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 257 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiającemu nie zostały przyznane środki publiczne z programu „MAZOWSZE DLA KLIMATU”, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2024-04-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |