Wsparcie eksperckie doradcy zawodowego w punktach informacyjnych w Centrach Integracji Cudzoziemców w Poznaniu, Kaliszu, Koninie, Lesznie i Pile
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00298506
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-04-24 09:10
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7781354899
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi doradztwa
Wykonawcy
5 przyznanych
Szkolenie i Doractwo Aleksandra RomaniszynPiła, PL
16 200 PLNSzkolenie i Doractwo Aleksandra RomaniszynPiła, PL
16 200 PLNKONTRAKTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
15 778,8 PLNKONTRAKTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
14 982 PLNKONTRAKTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
15 852 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.