Dostawa rękawic chirurgicznych i diagnostycznych dla Głogowskiego Szpital Powiatowego sp. z o.o.

"GŁOGOWSKI SZPITAL POWIATOWY" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00298528
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-04-24 09:14
Lokalizacja
Głogów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6932175190
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Rękawice jednorazoweRękawice chirurgiczne

Wykonawcy

3 przyznane

MEDASEPT SPÓŁKA AKCYJNAPoznań, PL
160 530,44 PLN
ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
56 440,8 PLN
MEDASEPT SPÓŁKA AKCYJNAPoznań, PL
160 530,44 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.