„Prace renowacyjne na elewacji oraz modernizacja i odnowienie elementów architektonicznych klasycystycznego Pałacu Badenich z roku 1802”
POWIAT KAZIMIERSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00299200
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00299200/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-24 11:35
- Lokalizacja
- Kazimierza Wielka, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-06c86294-ec18-11ee-9c02-ce2b643d361d
- Identyfikator
- 6050013491
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00299200 z dnia 2024-04-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Prace renowacyjne na elewacji oraz modernizacja i odnowienie elementów architektonicznych klasycystycznego Pałacu Badenich z roku 1802”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT KAZIMIERSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009455
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 12
1.5.2.) Miejscowość: Kazimierza Wielka
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-500
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat.kazimierzaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kazimierzaw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/kazimierzaw1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Prace renowacyjne na elewacji oraz modernizacja i odnowienie elementów architektonicznych klasycystycznego Pałacu Badenich z roku 1802”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-06c86294-ec18-11ee-9c02-ce2b643d361d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00299200
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00072619/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 „Prace renowacyjne na elewacji oraz modernizacja i odnowienie elementów architektonicznych klasycystycznego Pałacu Badenich z roku 1802”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00261721
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.272.3.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2258085,54 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont elewacji w tym dekoracji architektonicznej, opaski okienne, stolarka okienna i drzwiowa, kamienne schody, schody nad grotą kamienną Pałacu Badenich pełniącego obecnie funkcję Domu Pomocy Społecznej w Bejscach na działce nr 43212 zlokalizowanej w miejscowości Bejsce woj. Świętokrzyskie.
Wymiary budynku: długość - 29,00 [m] x szerokość - 17,75 [m]
Ponadto zadanie obejmuje Konserwację techniczną i estetyczną wybranych pomieszczeń pałacu:
a. sala duża z malowidłami na parterze (obecnie duża stołówka),
b. sala mała z malowidłami na parterze (obecnie mała stołówka),
c. sala biurowa
Prace dotyczą zakresu: tynków, dekoracji sztukatorskiej, polichromii i monochromii, stolarki drzwiowej, okiennic z obokniami, parkietów oraz kominka, schodów z balustradą głównej klatki schodowej, klatki bocznej ze schodami oraz pieców kaflowych, wymianą wykończenia i wyposażenia łazienek.
Konserwacja techniczna i estetyczna sali biurowej w zakresie tynków, dekoracji sztukatorskiej, polichromii, stolarki drzwiowej, okiennic z obokniami, boazerii i parkietów oraz kominka.
Obiekt jest wpisany do rejestru zabytków pod numerem A. 174/1-3.
Wszelkie przeróbki instalacji elektrycznej, przeciwpożarowej oraz centralnego ogrzewania wymagają uzgodnienia z Konserwatorem Zabytków. W przypadku konieczności wykonania tych prac należy sporządzić odpowiednią dokumentację - zgodnie z wytycznymi zawartymi w programie prac konserwatorskich.
W przypadku konieczności przeprowadzenia badań stratygraficznych w celu ustalenia obecności dekoracji malarskiej, wykonawca zobowiązany jest do uzyskania odpowiednich pozwoleń (o ile będą one wymagane) oraz pokrycia ewentualnych kosztów związanych z tymi badaniami.
UWAGA!
Załączona dokumentacja dotycząca przedmiotu zamówienia zawiera szerszy zakres niż objęty przedmiotem niniejszego postępowania. Wykonawca zobowiązany jest do wyceny i realizacji zakresu określonego w przedmiarze robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212350-4 - Budynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznej
45262690-4 - Remont starych budynków
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferty z najniższą ceną przewyższają kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postepowanie na podstawie art. 255 ust. 3 w/w Ustawy.
| 2024-04-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |