Wykonanie usługi nadzoru autorskiego systemu informatycznego InfoMedica Plus, AMMS Plus

ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00172184
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00172184/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-04-01 17:38
Lokalizacja
Nysa, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5f1c43a3-455f-4955-83ff-f42f4e507b98
Identyfikator
7531967997
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

Wykonawcy

1 przyznane

"ASSECO POLAND" SPÓŁKA AKCYJNARzeszów, PL · lot 0
338 250 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00172184 z dnia 2025-04-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie usługi nadzoru autorskiego systemu informatycznego InfoMedica Plus, AMMS Plus

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000313443

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Bohaterów Warszawy 34

1.5.2.) Miejscowość: Nysa

1.5.3.) Kod pocztowy: 48-300

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: karch@zoznysa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zoznysa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5f1c43a3-455f-4955-83ff-f42f4e507b98

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie usługi nadzoru autorskiego systemu informatycznego InfoMedica Plus, AMMS Plus

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f1c43a3-455f-4955-83ff-f42f4e507b98

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00172184

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00061875

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Usługa może być świadczona tylko przez jednego wykonawcę: Asseco Poland S.A. 35-322 Rzeszów, ul. Olchowa 14.
Wykonawca Asseco Poland S.A. 35-322 Rzeszów, ul. Olchowa 14 jest wyłącznym podmiotem autorskich praw majątkowych do systemu informatycznego „AMMS PLUS” oraz „InfoMedica Plus”, co pozwala Asseco Poland S.A. jako jedynemu podmiotowi autorskich praw majątkowych, na wykonywanie usług nadzoru autorskiego nad systemami informatycznymi „AMMS PLUS” oraz „InfoMedica Plus” oraz na udzielanie licencji na korzystanie z poszczególnych modułów tych systemów.
Jednocześnie Asseco Poland S.A. jako wyłączny podmiot autorskich praw majątkowych, posiada prawa do serwisu oprogramowania „AMMS PLUS” oraz „InfoMedica Plus”.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZP-344/5/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 336402,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonania usługi nadzoru autorskiego systemu informatycznego „InfoMedica PLUS”/”AMMS PLUS”

4.5.3.) Główny kod CPV: 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Asseco Poland Spółka Akcyjna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 010334578

7.3.3) Ulica: Olchowa 14

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-322

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 338250,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2025-04-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi