„Realizacja zajęć specjalistycznych przez terapeutę SI z dziećmi od chwili wykrycia niepełnosprawności lub zagrożenia niepełnosprawnością do podjęcia nauki w szkole w ramach zadań WOKRO”
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY IM. HM. ZYGMUNTA IMBIEROWICZA W KŁECKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00299550
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-04-24 12:42
- Lokalizacja
- Kłecko, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7841675289
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne usługi w dziedzinie zdrowiaUsługi psychiatryczne lub psychologiczneUsługi edukacyjne i szkolenioweUsługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Wykonawcy
4 przyznane
Karolina PodstawskaGniezno, PL
10 000 PLNMagdalena SzczygielskaGniezno, PL
10 000 PLNMarlena GramzaGniezno, PL
8000 PLNPaulina KoralewskaGniezno, PL
12 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.